| anonim_4396 a întrebat:

Am 11 ani si nu am iubit este normal

Răspuns Câştigător
| AvalohAlyn a răspuns:

Cand ai vreo 17-18 ani si nu ai iubit atunci sa-ti faci probleme.Traieste-ti copilaria cu adevarat, ea nu inseamna iubititi si iubite.Mai tarziu o sa regreti ca te-a interesat probleme astea si nu copilaria, joaca, plimbarile cu prietenii.

61 răspunsuri:
| monyk a răspuns:

Buna, este foarte normal pentru ca la 11 ani esti doar un copil si ai destul timp peste vreo 4-5 ani cam atunci poti avea un iubit linistita.

| elena a răspuns:

Nu ma repet... ti-am raspuns pe 15.08, ora 19.08...

| Sara a răspuns:

laughinglaughing eu stiu thinking esti cam anormala... iesi de pe site!

| Silvia a răspuns:

Nuuu! surprisesurprisesurprisesurprisesurprisesurprise
Eu la varsta ta aveam 5 iubiti si 7 amanti si tuuu straight face
Doamne.cum s`a intamplat oroarea asta?surprisesurprisesurprise
Vezi repede ce faci si rezolva, doar nu vrei sa rada lumea de tine ca la 11 ani nu ai iubit!surprisesurprisesurprise
Nu am mai intalnit un asemenea caz pana acum.straight face
Tragic rolling on the floor

| Munchkin a răspuns:

Erm...alooo, mami! Abia ţi-a dat şi ţie semaforu' între picioare şi deja gata, o dăm pe ciorbă de limbi şi alte şmecherii d-astea? N-ai o mamă de ajutat? O cameră de curăţat? O carte de citit? O temă de făcut? Nu? Deloc?

Acum, fără ironie, am două răspunsuri pentru tine. Here we go:

1. (În cazul în care întrebarea e pe bune) Da, este foarte normal. Şi nu îţi recomand de la vârsta asta, ai toată viaţa înainte, mami. Nu te chinui degeaba, sincer. Nu merită să suferi de la o vârstă aşa de fragedă.

2. (În cazul în care întrebarea e pusă la mişto) Oricine ai fi, GET A LIFE! Crezi că e amuzant să stai 24/24 cu fundu' lipit de un scaun şi cu ochii beliţi în monitor doar ca să pui întrebări stupide şi să râzi de răspunsurile pe care le primeşti? Da? Chiar aşa?

| Swabia a răspuns:

Waaiii... ce dur ai fost stealthb la primul raspuns! Da, este foarte normal sa nu ai iubit la 11 ani...Tragic ar fi sa vrei sa-ti incepi viata sexuala la 11 ani.
La varsta aceasta ar trebui sa te intereseze papusa, nu baietii...si cel mai important scoala. La scoala vei invata ca dupa o propozitie interogativa se va pune?

| catalina_2916 a răspuns:

E chiar f f normal...eu la varsta ta ma jucam cu papusiile, nici vorba de baieti...lasa-i pentru mai tarziu! oricum aproape toti te fac pana la urma sa suferi...

| lacrimi a răspuns:

Fathaaaa!? Altii au de la 7-8 ani, nu esti in pas cu moda fata! Pune repede niste haine trendy pe tine, si da fugutza in parc, sa nu ramai ultima virgina pe pamant! Lasand asta la o parte, mai ai mult pana sa-ti vina vremea iubirii laughing.

| lacrimi a răspuns:

Nu mai dati stupid, ca va sparg devillaughing!

| death a răspuns:

Cât de trist! Mie mi-ar fi ruşine de două lucruri: Să nu fi avut iubită la 11 ani (aveam harem pe vremea aia) şi să nu pun semne de punctuaţie.

| sorin a răspuns:

Ai trait degeaba daca nu ai prieten la 11 anilaughing

| danutza a răspuns:

La varsta asta e normal ast nu e nici o graba tongue

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Da laughing)vai copii din ziua de azi se cred deja mari la 10-11 aniwinking nu vrei sa iti incepi si viata sexuala? Doamne. mai fetita mea ai 11 ani. ai timp destul! Ce te grabesti assA? Eu am 16 ani si nu amwinking si nu sunt asa obsedate k voi astea mai mici. pff!

| diiiiiannnnaa a răspuns:

Aaa laughing si ink cv. la 11 ani ma jucam cu papusi laughing si nici nu stiam ce inseamna sa fii cu cinevawinking

| dianka_4861 a răspuns:

Eo am 15 si nu am iubit... ce sa mai spui u este perfect nmormal

| deluxe a răspuns:

Hei, ai 11 ani! O sa ai timp de prieteni c-o sa te plictisesti. ' traieste-ti copilaria!

| nickname.a.plecat.de.pe.tpu a răspuns:

Da e normalstraight face

| crisS a răspuns:

Deci la 11 ani singura mea problema era sa am cele mai frumoase papusi Barbie happy ultime mea grija erau baieti

waaiii ce se intampla ca copiii din ziua de azi pai daca acum vrei iubit la 15 -16 ani o sa fi la casa ta cu familie 4 copii o pereche de gemeni o sa stai la cratita toata ziua sotul tau o sa vina de la munca obosit
il astepti ii dai sa manance va puneti in pat si... DORMITI! happy

| aura_3171 a răspuns:

Din punctul meu de vedere este normal sa nu ai un iubit abia pe la 14 ani sa ai un iubit:X:X

| gherghe_9739 a răspuns:

Nu este normal, la varsta asta trebuia sa fii casatorita.

| stealthb a răspuns:

Cred ca fata a inteles ideea... probabil ca nu mai e nevoie sa va chinuiti cu totii sa pareti sarcastici... chiar nu e pentru toata lumea sarcasmul happy Ar trebui sa puna un buton de "close topic" pe TPU.

| FoXy a răspuns:

Sincer...eu la 11 ani nici nu stiam ce e ala iubit.

vezi`ti de carte acolo si lasa iubitii ca ai toata viata inainte pentru iubiti...

sunt baieti pe planeta... o gramadaa

| dayannutzza a răspuns:

Da este foarte normal si nu vrea sa te judek sau sa te fac geloasa dar am 12 ani si am avut iubit de la 11 ani accidental deci uh daca vrei nu ai dar la mine dragostea a batut singura la usa mea eu nu am dorit relati

| Elena97M a răspuns:

Absolut normal.

| gabitzu_8696 a răspuns:

Mie mi se pare foarte normal sa nu aiwinking

| Official a răspuns:

Logic,. o sa ai timp o viata de prieteni. Nu stiu acum traesteti viata! mai joacate cu papusile eventual! big grin

| al3 a răspuns:

Foarte normal

| Georgianna3723 a răspuns:

Gangiti`va ca prin clasa ei pun pariu ca exista o colega care are deja un prieten, este cea mai populara si toate ar vrea sa fie ca si ealaughing In fiecare pauza se duce la baie si se aranjeaza, baietii o pipaie putin si asta e tot. ea tipa si fuge repede sa le spuna colegelor ei cat de mult o deranjeaza si cat nu il mai suporta pe "baiatul` ala" laughing OMG!straight face ce a ajuns lumea astaoh go on Este ABSOLUT NORMAL! Poti sa le spui si colegelor tale sa mai lase iubitii si sa le mai intrebe pe mamele lor daca e bine ce facstraight face La 11 ani rolling eyes eu o ajutam pe mama si ma jucam cu Barbie.ma imbracam toata ziua in roz si invatam, nu ca cei din ziua de azilaughingMa rog, sfatul meu este sa o lasi balta cu iubitii, desi tentatia e marelaughing

| M.D.Eveline a răspuns:

Fi serioasa! eu cand aveam 11 ani...pentru mine nu exista net ci papushi si prieteni (nu iubitzi) la varsta aia eu eram cu gandu la rochitze barbie si ce fel de culoare sta mai bine pepapusha.Cu alte cuvinte... FEMEIE TREZESTE-TE CA ESTI COPIL NU ADULT (prin femeie sa nu intelegeti altceva sa intelegetzi fata)