| AlexXx1 a întrebat:

Am 13 ani si de la un timp ma simt naspa am note scazute sunt frustat si nervos nu stiu ce am crying oare masturbarea e de vina ce efecte negative are? va rog spuneti-mi

10 răspunsuri:
| vάĝàвøήτ a răspuns:

Lasa laba ma nebunu`lerolling on the floor

| ingerashhhh a răspuns:

Punete cu burta pe carte si nu mai umbla cu tampenii gen ma masturbez si sunt frustrat, am note rele

| DiamondShine a răspuns:

Du-te la un medic si intreaba mai bine sa fi sigur.

| DeDeKiDoo a răspuns:

rolling on the floor
Apoi nu are nimic din cat a citit si la alte intrebari da mi se pare o porcariewinkingGo on and live your life\m/

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ea e de vina ca nu inveti

| AlexXx1 explică:

...ce raspunsuri dati eu chiar am o problema aici si voi? faceti misto

| MsPlayBoy a răspuns:

Stiu eu ma ce ai!
Du-te la una de la tine din cls. si bagail pe gogu!
Să vezi ce bine te simțiwinking feeling beat up

| MsPlayBoy a răspuns:

Nu ai **** de mult de aia te simti asa!
îți fac eu pariu ma, trebiue sa mai fuți din cand in când! feeling beat up

| dennisu a răspuns:

Ce copil bha baiete bagaty mintile in cap

| RusuGeorge93 a răspuns:

Da...ai sa mori in curand