| Necunoscutu92 a întrebat:

Am 15 ani si ejaculez foarte puțin sau deloc, e normal? Nu ma prea masturbez si ce aș putea face sa ejaculez mai mult?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Vei ejacula si tu cantitatea ''normala'' de sperma, insa numai dupa ce toate organele aparatului tau reproducator (vezicula seminala, prostata si testiculele) vor fi pe deplin dezvoltate si maturizate. Dar este posibil ca pana atunci sa mai treaca cativa ani. Multa sanatate!

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Abia ai intrat la pubertate. Focuseaza-te pe chestii mai importante si evita sa faci o obsesie din masturbare si ejaculare, pentru ca, fiecare copil este diferit.
Ai rabdare, toate la timpul lor!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Contactează-mă în privat.

| ywar a răspuns:

Eu zic sa faci in asa fel incat sa ejaculezi mai multa gramatica. Nu prea o arzi cu manuela pe ea, pe gramatica.

| Crackman a răspuns:

Sa mai cresti

| NuStiiCumMaCheama a răspuns:

Poate nu stii ce e aia ejaculare precoce... Tine mai mult, nu ejacula din prima. E normal sa te masturbezi, numai sa nu faci o obsesie din asta mai tarziu. Sa nu dai lemnu la castor si sa il freci tu.

| YinYang98 a răspuns:

Mai crești, corpul este în dezvoltare, sper că și mintea