| denimboss a întrebat:

Am 15 ani si nu imi iese sperma de ce? in loc de sperma imi iese urina

9 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Pai vezi ca sperma nu iese atunci cand te duci la wc sa te pisi.

| Bl3ndDjBl3nd a răspuns:

laughing poate lesi pe una cu burta plina de urina rolling on the floor

| alexxx a răspuns:

Loool... mie de la 11 ani deja imi iesea...nu cred ca noi de pe tp te putem ajuta.de cat sa te duci medic.sau nu stiu zile parintilor!

| BogdanFnky a răspuns:

Frate cum naiba la 15 ani sa nu-ti iasa sperma laughing du-te frate la medic rolling on the floor)

| bLacKxXanGeL a răspuns:

Auzi-eu si pe asta rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ba da o laba poate iese!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scuze pentru clipuri, incerc sa-l ajut.
El cred ca se duce la baie si crede ca daca se pisa trebuie sa iasa sperma, NU. Fara suparare happy
Cand eram miccc am gasit niste reviste porno, si ma intrebam,, cum face nenea ala pipi cu alb'' rolling on the floor.
Deci o freci, foare bine la un film porno. Succes.

| ġคвÿ a răspuns:

rolling on the floor nu stiu frate du-te la un doctor

| GamingLiveRo a răspuns:

Eu cred ca stiu dc ai facut cumva sx poate de asta eu asa cred