| Mynameiz a întrebat:

Am 16 ani,penisul de 14, virgin,are ceva daca ma duc la o curva,ma accepta, isi va da seama ca sunt virgin.

12 răspunsuri:
| Pool77 a răspuns:

N-are rost laughing
Dai 100 de lei sau mai mult pentru 5 minute?

| suntserios a răspuns (pentru Pool77):

5minute... cat optimism

| anonim_4396 a răspuns (pentru suntserios):

Hai 8 minute.

| Pool77 a răspuns (pentru suntserios):

Ehh, n-ai de unde sti.
Poate are doar 100 de lei si nu gaseste numa' de aia murdara la mioaza, pute ***. Daca si asa se termina mai repede de 5 minute atunci chiar is probleme.

| AnoAnonima0 a răspuns:

Mai bine îți faci iubita decât o curva.De ce? Pentru că sunt prea largi și nu o sa simți nimic și vei rămâne dezamăgit și rămas cu niste boli.Singurul avantaj este ca poți să faci și neprotejat că pe alea nu le interesează.

| Holiday a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Nu sunt "prea largi", nu asa functioneaza vaginul. Pe de alta parte multe din prostituatele astea se protejeaza mult mai bine decat multe fete care pun intrebari pe aici. Isi fac analize, etc. Depinde si la ce gen de femei la care mergi si cat esti dispus sa cheltuiesti.winking

| AnoAnonima0 a răspuns (pentru Holiday):

El cred că se referea la alea de pe strada ieftine nu la prostituatele alea de lux.

| Holiday a răspuns (pentru AnoAnonima0):

Deasta zic, daca tot se duce, macar sa mearga unde trebuie.

| Otto19 a răspuns:

Eu zic sa iti faci o iubita cred ca esti in stare, nu te duce la curve, de la latei la nu stiu ce boli dai bani aiurea, ai 16 ani ai grija unde ejaculezi s-ar putea sa ai copii rolling on the floor) eu zic sa mai astepti pana esti pregatit sau daca te simiti pregatit fa-ti o relatie serioasa

| BAD17 a răspuns:

Nu le pasa ca esti virgin le intereseaza doar banii tai ideea e sa gasesti un care face cu minori(nu uita sa porti prezervativ)

| Neliutzz1611 a răspuns:

Am eu cateva curve in clasa, daca vrei! rolling on the floor rolling on the floor rolling on the floor

| Popescu_Tudor_1999 a răspuns:

Nu te du la curve bagamias gura ta sa mi bag