| HoM3r a întrebat:

Am 16 ani si am facut dragoste cu iubita mea la 15, o iubesc mult, dar imi este teama, pentru ca ultima data cand am facut dragoste cu ea, am facut fara prezervativ, am introduso si la un moment dat mi-a venit, am scos-o nu mi-am dat drumu in ea dar dupa 2 minute iar am introduso si tot asa, se poate sa raman gravida?:-s:-s O. O

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Da, se poate sa ramana gravida. Inteleg ca va doriti copii, desi mie mi se pare cam devreme. In fine, daca voi ati decis ca vreti copil si parintii va sustin financiar, atunci sa fiti sanatosi. Probabil are o sansa de sarcina de maxim 30% pentru acest act sexual. Veti afla peste cam o luna daca veti fi sau nu parinti.

| xXCrystyanXx a răspuns:

Daca nu ai folosit prezervativ are toate sansele sa ramana gravita.Chiar daca nu ti-ai dat drumul in ea, penisul secreta lichidul ala preejeculator( nu stiu cum ii zice). Data viitoare informeaza-te, si protejeaza-te.Bft

| ionica56 a răspuns:

Ai dat-o in bara.
Chiar asa neastamparati suntetiiii trebuia sa va protejatiiii.
Sunt sase marii sa fie dar depinde.
Sa iti fie invatatura de minte!wave

| MaditsSaaa a răspuns:

Daca nu ti-ai dat drumu' in ea, nu happy

| LickyTongue a răspuns:

Ma, voi ii distrugeti pe copii astia, stai ma omule calm, cat timp nu te-ai terminat in ea, si daca ti-ai curatat/spalat putsiferul inainte sa o reintroduci in scorburica nu e nici o problema...dar totusi, grijabig grin

| anonimutz a răspuns:

Mai tipule, daca spui ca o iubesti asa mult de ce nu te-ai protejat ma? Bine ca greseala este facuta nu mai poti intoarce timpul, da poate ai noroc si nu a ramas! Oricum, multa BAFTA! happy

| NoIdentity a răspuns:

Se poate! dar daca zici ca nu tiai drumu in ea e ceva

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai imaginatie si ce-i mai rau e ca debordeaza cind esti singur in baie.