| leoaicăsexy a întrebat:

Am 16 ani si cateva luni iar iubitul meu 19 ani si avem o relatie de 5 luni Amandoi am avut contact sexual cu alte persoane eu cu un singur tip ne-am despartit cand am aflat ca doar profita de mind iar el cu mai multe fete.
Amandoi vrem sa facem sex unul cu altul si simtim ca e momentul potrivit. Doar ca mie mi-e putin teama doarece nu prea am experienta
.
Cum sa fac sa scap de teama asta?

4 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Cum adica nu prea ai experienta? ai facut inainte sex de ce minti?

Lasa baiatul in pace opreste relatia acum el poate ajunge la inchisoare din cauza ta ca esti minora dai drumul lasa-l in pace!

| RAY a răspuns:

El are 19 ani deci experienta cat de cat

| corbulalbrosu a răspuns:

Incearca sa-ti folosesti putina experienta sexuala obtinuta din relatia trecuta. In cazul in care aceasta este extrem de mica/neinsemnata te sfatuiesc sa procedezi exact ca orice fata virgina in momentul in care isi incepe viata sexuala. De regula fata nu trebuie sa faca altceva decat sa se lase in voia barbatului, deoarece el este cel care are datoria sa stie cum trebuie sa procedeze mai ales in cazul in care fata este lipsita de experienta. Tu doar inchide ochii lasa-te purtata de imaginatie si incearca sa savurezi momentul. Succes.

| mihai69 a răspuns:

Cu timpul...winking
Nu ai de ce să te temi, nu faci nimic nou.