| lusiii11 a întrebat:

Am 17 ani neimplinti, prietenul meu are 22. Ne intelegem foarte bine dar faza e ca el insista foarte mult sa ne mutam impreuna! Ce sa fac? Eu nu cred ca as fii in stare sa am grija de o casa si de el+"alte personaje "! Voi ce ma sfatuiti!? Pusii

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Daca i si un job, ca sa te poti intretine, atunci te poti gandi la asta. Daca te muti sa fii intretinuta de el si familia lui, ar fi o prostie majora.

5 răspunsuri:
| neutrino a răspuns:

Stai cuminte la casa ta. Nu e vremea sa ai stapan.

| Necunoscut112 a răspuns:

Parintii tai ar fi de acord cu asta?thinking

| Elly7890 a răspuns:

Faptul ca isi doreste asta nu e nimic rau dar trebuie sa inteleaga ca e devreme si nu esti pregatita! macar de ai fi la facultate si ai si un loc de munca da dar asa mai asteapta!

| AndradaE a răspuns:

Ai doar 17 ani. De obicei fetele care fac asta, se muta, neglijeaza scoala si asta e cea mai importanta. Nu poti stii ce iti rezerva viata in relatie, deci zic sa nu iei decizii atat de importante ca mutatul. Pentru asta e timp toata viata...