Întrebare recomandată | Ada_Kertesz_1992 a întrebat:

Buna,prietenul si cu mine vrem sa ne mutam impreuna si el vrea si cu prietenul lui cel mai bun! Ce parere ai despre asta?

Răspuns Câştigător
| Azµre a răspuns:

Atâta timp cât fiecare are camera lui, nu văd problema!
Gândește-te e ca și cum ai sta în chirie cu alți colegi... atâta timp cât există intimitate și aici mă refer fiecare cu camera lui, totul e ok.

24 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Eu nu as fi fost de acord cu asta

| Azµre a răspuns:

PS: Nu e de parcă ar fi FOREVER așa...

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru Azµre):

Fiecare cu camerele lor este..si varianta cu forever ar dura cam vreo 3 ani banuiesc...

| Azµre a răspuns (pentru Ada_Kertesz_1992):

Să înțeleg cât sunteți la facultate...
Păi și care e problema? Dacă omu e civilizat totul ar trebui să fie ok.

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru Azµre):

Nu e nici o legatura cu facultatea, parintii prietenului iau cumparat un apartament.noi suntem impreuna de aproape 2 ani.el si cu prietenul lui cel mai bun se stiu din generala.ambii 23 iar eu 20

| adina2003 a răspuns (pentru Ada_Kertesz_1992):

E clar ca te simti foarte intimitata!

| h3r a răspuns:

Mută-te și o să fie „război în doi".

| Oana92 a răspuns:

Desi experienta mea e putin diferita de a ta in sensul ca eu stau cu prietenul si cu parintii mei, pot sa iti sugerez sa o lasi balta. Ori doar voi doi, ori fara...mai ales ca vei fi singura fata cu 2 baieti!

| Dariusuu a răspuns:

Tu ești de acord? Că eu n-aș fi.

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru Dariusuu):

Intocmai ca nu sunt...dar vreau ceva pareri...adica noi "ne mutam impreuna"+ prietenul lui..cum vine asta?straight face

| Dariusuu a răspuns (pentru Ada_Kertesz_1992):

E o idee proastă, spune că nu îți convine și gata.Ar fi mult mai romantic să fi-ți doar voi doi.

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru Dariusuu):

Nu cred ca ar vrea sa se desparta de prietenul sau...el provine dintr-o familie cu multi membrii si prietenul meu vrea sa il ia sub aripa, vrea sa il ajute ca acolo nu prea poate sa doarma, sunt multi...sigur o sa-l aleaga pe el in loc de mine, ori pe amandoi

| KinderBeeeib a răspuns:

Crede-ma ca va iesi prost adica nu veti putea avea intimitate, gelozii si poate chiar despartiri daca prietenul tau va fi gelos de exemplu sa zicem ca umblii mai sexy prin casa si il vezi pe ala ce se da la tine si vine prietenul tau si se desparte de tine...eu zic ca nu e chiar asa bine.

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru KinderBeeeib):

Hmm...chestia e ca tipu este unul timid...si lucreaza noaptea..deci doarme de dimineata pe la 11 si pana seara.sa se dea la mine nu e cazul

| KinderBeeeib a răspuns (pentru Ada_Kertesz_1992):

Dar sa zicem ca odata se va imbata si o coincidenta fiind ca tu vei merge in bucatarie unde se afla si el si se va da la tine si nu vei avea ce face iar prietenul tau va afla si se vor strica doua relatii : una de iubire si una de prietenie.E mai romantic sa fi-ti doar voi doi...

| Ada_Kertesz_1992 explică (pentru KinderBeeeib):

Da...asta doar daca eu as vrea sa il insel si nu vreau, fiindca il iubesc, n-ar avea tupeul, si..pe mine ar da vina, ca eu am acceptat sa presupunem.stiu ca e mult mai romantic in doi...dar nu se poate fara al treilea..fiind prietenul lui

| KinderBeeeib a răspuns (pentru Ada_Kertesz_1992):

Atunci spune-i ca accepti doar daca vine si o prietena de a ta pentru ca o fata intr-o casa cu 2 baieti.e cam mult.

| SladeWilson a răspuns:

No way.

Răspuns utilizator avertizat
| adina2003 a răspuns:

E suuper nasol de tine! Nu vei putea sa ai relatii intime cu iubitul si vei fi singura fata intre 2 baietii!
Eu te sfatuiesc sa vorbesti urgent cu iubitul pentru ca daca nu ii spui ce ai pe suflet relatia voastra nu va fi in regula!
Astai sfatul meu! Te pup!

| sexyeyes a răspuns:

In viata asta nu poti fi cu toate. Iubitul tau trebuie sa aleaga intre tine si tovarasul lui. Daca te iubeste, nu cred ca o sa stea pe ganduri si se v-a muta doar cu tine. Daca nu, o sa iti bage fel si fel de motive cum ca vezi doamne cum iti permiti sa ii ceri sa renunte la tovarasu' lui.

| deutza992 a răspuns:

Ce rahaaaaaat! nu poti avea intimitate deloc, o sa vorbeasca intruna cu ala, uneori o sa te simti data deoparte e nasol tare

| michiduta a răspuns:

Nu cred ca e o iedee bunaa dica nahh nu prea mi se pare ok nu puteti avea intimitate si daca el o sa se dea la tine iar iubitul tau o sa fie gelos o sa va despartiti

| MrBig6996 a răspuns:

Bukkake