| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si am 1, 60 o sa mai cresc?
Fetele prefera baietii mai inalti?
Intr-o relatie conteaza cat de inalt sunt?

6 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Prima alegere a unei femei e este inaltimea asta demonstreaza toate studiile,inclusiv intarnirile alea rapide,speed dating,femeile remarcau barbati inalti si erau atrase de ei in mod inconstient, involuntar nici macar fetele de inaltime mica nu prefera baieti mici de inaltime, alea inalte logic ca nu vor doar daca nu ai cont gras bancar, viata e grea ca fiind mic de inaltime, complexe, frustrari stiu cum e, dar consider ca fiecare are sansa sa se reproduca find 4 miliarde de femei pe lumea asta indiferent de inaltime,statut, culoare, rasa etc
vezi ce abilitati ai si valorificale, folosesti mintea
explicatie e ca vanatori erau inalti astfel trasatura asta se mosneste genetic, femeile find atrase de barbati alfa, sa fim seriosi un barbat e inalt, imagineazati un barbat cum til imaginezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Prea mult, cu siguranta nu mai cresti. De obicei, da, fetele prefera baietii mai inalti, dar exista si fete scunde, de 1, 50 care nu se uita dupa niste "stalpi".
Depinde de fata cu care alegi sa fii intr-o relatie, dar oricum nu vei fi nici primul si nici ultimul in asemenea situatie. Gandeste-te la atatea vedete( barbati) care sunt scunde si totusi si-au gasit perechea.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele prefera baietii mai inalti (si in general mai bine facuti ca ele) pentru a se simti protejate. Iti dai seama ca un pitic nu poate apara nicidecum pe o tipa de 1.70.

| IoanaPuppy31 a răspuns:

Nu are importanta.

| adri101i a răspuns:

De obicei bărbații de înaltă până la vârsta de 21 de ani, poți să încerci și niște exerciții, acum cu fetele depinde de la una la alta, nu toate au pretenții. stai liniștit o să te înalți

| Dumy1717 a răspuns:

Partea buna e ca poti sa i-o bagi mai bine din picioare