| anonim_4396 a întrebat:

TPU! Am 17 ani si am decis, impreuna cu prietena mea sa ne incepem viata sexuala. Se presupune ca suntem amandoi virgini. Acum, intrebarea: Ce se va intampla cand ne vom despartii? Adica, nu zic ca asta vreau, dar ea este mai mare ca mine si realizez ca nu putem decat sa ne petrecem timpul impreuna... Daca nu o sa vrea sa ma lase in pace dupa ce ne despartim? cand se va intampla si asta... Mi-este teama ca nu as putea sa mai scap de ea. O iubesc foarte mult, dar nici sa ma casatoresc cu ea n-as vrea, ea are 20 de ani. sfaturi, please!

Răspuns Câştigător
| CapitanulEvident a răspuns:

Doesn't matter had sex: http://www.youtube.com/watch?v=lQlIhraqL7o

10 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Pai in conditiile astea nu se pune problema sa faci sex cu ea sau sa-i mai cosnumi timpul. E tanara, sunt niste ani frumosi din viata ei, ar fi pacat sa si-i piarda langa o persoana de categoria ta, cu ganduri atat de meschine, cu un suflet atat de mic si neinsemnat. Poate fi iubita, poate sta langa un barbat adevarat, care sa isi doreasca sa stea toata viata cu ea. Nu poti sa o obligi sa se culce cu tine, i-ai distruge inocenta si practic ai murdari-o. Lasa faata sa fie fericita, iubita, sa cunoasca un barbat care s-o merite, tu retrage-te si rumega-ti in singuratate ideile astea josnice.

| neutrino a răspuns:

Nu ar fi nici prima si nici ultima fata care se lasa pacalita de un ipocrit, tinand seama ca pana si aici ai pretentia ca o iubesti. Daca ea ar avea si cap, nu numai picioare, altul ar fi fost sfarsitul acestei relatii.

| Azµre a răspuns:

Atunci de ce vrei să te culci cu ea dacă nu o iubești și zici că numai poți scăpa de ea pe viitor păi tu ce vrei sex și la revedere? revizuiește-ți comportamentul.

| Oana92 a răspuns:

Si de ce sa faci asta daca oricum sti ca o sa va despartiti. Nu sunt pentru sexul dupa casatorie, dar in principiu sunt pentru sexul facut cu sentimente...nu are rost sa continui o relatie despre care sti ca oricum se va termina!

| Nick95 a răspuns (pentru Oana92):

Bun, sa zicem ca nu ne despartim... Eu nu vreau sa ma casatoresc cu ea! O iubesc, dar sunt prea mic. Si nu m-am exprimat bine in intrebare, voiam sa spun ca o sa facem dragoste.

| Exilee a răspuns:

Esti vai steluta ta.

Vrei sex, nu dragoste? Sexul nu te ajuta cu nimic, este precum consumul de apa, odata ce l-ai practicat vei mai avea nevoie si de alte partide. In felul asta, viata sexuala se rezuma (pentru tine) numai la ejaculare, nu si la atingeri, sarutari, pipairi etc... ce ridica nivelul de excitatie ( avand in vedere ca n-ai decat 17 ani, iar daca te vei desparti deja de cea cu care ti-ai inceput viata sexuala, mai tarziu vei avea impacte negative asupra psihicului tau).

| MihaiGe a răspuns:

Nu..nu cred ca e un lucru bun, sincer, dar e bine sa incercati lucruri noi, totusi asteptati!

| Gαηαmα a răspuns:

Nu prea te inteleg...pai ea nu ar trebui sa accepte sa-si inceapa viata cu tine.Treba ei, adica voi stiti cum sunteti.laughing Doamne dar nu trebuie sa o iei de sotie acum...numai daca nu o lasi insarcinata.Succeslaughing!

| lebenita999 a răspuns:

Fute-o ma pana o lasi inconstienta, nu-i asculta pe retardatii astia de mai jos, care is niste virgini frustrati ce nu o sa faca niciodata sex, si nu vor sa te lase nici pe tine.

| paradoxalX a răspuns:

Daca te inspaimanta gandul ca nu o sa mai scapi de ea atunci nu inteleg de ca te bate gandul de a ajunge cu ea in pat. sincer ar trebui sa te reverifici!