| anonim_4396 a întrebat:

Am 17 ani si o am de 16 cm.Este mare sau mica? Daca e mica o sa mai creasca?

5 răspunsuri:
| alina2k18 a răspuns:

Mare e de la +18cmwinking
O ai normala laughing
Nu, nu mai creste.

| ywar a răspuns:

La 18 ani o sa o ai de 17 cm, iar la 19 cm o sa o ai de 18 cm.
Varsta - 1 unitate. Iti dai seama... la 70 de ani o sa o ai de 69 cm. Va ocoli inima. Cat de tare va fi asta.

| Violleta2022 a răspuns:

A ta este medie, ca cea mare este peste 18 cm.
Iar de crescut nu mai creste, ca si-a incetat cresterea la 16 ani.

| corbulalbrosu a răspuns:

Daca ti-ai masurat corect madularul si atunci cand este in starea de erectie maxima are lungimea de 16 cm, in acel caz poti fi si multumit dar mai ales poti fi si fericit, fiindca penisul tau are exact lungimea agreata de majoritatea femeilor, asa cum rezulta din informatia care este transmisa de catre Dr. Nicole Prause in urmatorul articol :
https://unica.md/......-femeilor/

| Alex947169 a răspuns (pentru alina2k18):

? incredibil pustiul e mai "barbat " ca mine eu o am de 13cm la 29 de ani?