| Iulianalin173892 a întrebat:

Am 19 ani. De curând am fost la o fata ce nu o cunoșteam de foarte mult timp si ne-am pus direct sa facem dragoste, eu eram foarte obosit si stresat din cauza muncii si nu mâncasem toata ziua iar cand ne-am pus la treaba nu am avut nici o erecție, mai pe direct nu s-a sculat. Nici o placere si am incercat mai multe dar degeaba, motivul as crede ca este din cauza stresului si a oboselii, voi ce spuneti?

7 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Toate te-au afectat: oboseala, nemancarea, emotiile, masturbare excesiva.

| dullcat a răspuns:

Fain ca te arunci cu capul inainte desi nu cunosti persoana.s.

Daca se repeta intamplarea mergi la medic.

| relian a răspuns:

Daca nu stii tu, noi de unde sa stim laughing. Vezi cum o sa fie cand nu esti obosit, sau stresat, daca e tot la fel, atunci e bun sa mergi la un consult la urolog.

E bun sa te duci din timp, poate o fi o infectie,, macar stii despre cei vorba.
La 19 ani trebuie sa ai erectie la orice ora din zi sau noapte, si cand vezi una buna pe strada, trebuie sa ti se ridice laughing
Deci nu-i de oboseala sau stres, cauta si vezi ce problema este.

| VoidEternal a răspuns:

Oboseala fizica nu ar trebui sa fie un impediment. Mai ales la 19 ani. Stresul sa zicem, dar chiar asa mari probleme sa ai la munca incat sa nu poti presta?

Fa-ti ordine prin treburi, e nasol sa ai probleme din astea la varsta ta. La 40 cand o sa ai copii, familie, job si inca o mie de probleme pe care nu le ai acum, cum o sa mai fie?

Schimba ceva la stilul tau de viata.

| GeorgeCazan a răspuns:

Nasol, dacă la 19 ani ai problema asta. Ai dezamagit-o pe fată. Cel mai probabil nu faci sport, nu te odihnești suficient și nu te alimentezi corespunzător.

| Hrea12345 a răspuns:

Nu exista. Trebuia sa te incalzeasca ea. Un mic oral.

| AngelDavid a răspuns:

Da poate fi din cauza că nu ai mâncat nimic toată ziua și că ai fost obosit încearcă să mănânci ceva ce conține substanțe nutritive vitamine calciu cum ar fi o cana de lapte bătut cu 2 ouă sau ceafa de porc prăjită sau o salata de țelină roșie și să vezi după ce forță ai de o tii trează toată noaptea să știi că mulți dintre noi am fost in situația ta așa că nu e ceva jenant sau ceva anormal mult succes pe viitor