| UsaDeLaGaraj2 a întrebat:

Am 2 intrebari:
1.Am 15 ani si penisul meu este de 15-16cm, este bine?
2. Cand va disparea sensibilitatea atunci cand ating capul penisului cand este decalotat?

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

1. Am 15 ani si penisul meu este de 15-16cm, este bine?
Raspuns : marimea penisului tau poate fi apreciat ca fiind OK
2. Cand va disparea sensibilitatea atunci cand ating capul penisului cand este decalotat?
Raspuns : sensibilitaea exagerata va dispare in timp insa numai daca te vei nasturba si iti vei atinge glandul (capul penisului) cu degetele cat mai des, cat mai mult si de fiecare data din ce in ce mai ferm, mai apasat. Succes!

2 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

La varsta ta ori esti o exceptie ori ai mai adaugat cativa cm.

| Violleta2022 a răspuns:

1. Este ok, fiind un penis de masura medie
2. Sensibilitara dispare cand vei inceta sa te mai masturbezi atat de mult. Ia o pauza de cateva zile si va disparea.