| Deidaratheme1234 a întrebat:

am o intrebare, azi mi-am decalotat penisul complet din greseala, nu m-a durut, numai ca acum pielea nu-mi mai acopera capul penisului cam de o ora si e uscat. Sunt panicat, ce sa fac? Nu-si mai revine si capul penisului sta complet pe afara.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Unge glandul penisului (capul) cu un starat fin/subtire de crema Nivea sau crema cu extract de galbenele si pe urma incearca sa tragi de preputiu pana ce va reveni si va reacoperi glandul in intregime. Succes!