| Dianamihai a întrebat:

Am 20 de ani si de patru luni mi.am facut primul meu iubit, el e in zodia berbec si stiu ca berbecii iubesc pasional doar ca se plictisesc repede, el spune ca nu are cum sa se plictiseasca de mine, ca il innebunesc, cand suntem impreuna ma saruta ma musca ma mangaie si daca nu face asta ma saruta pe frunte pe maini pe obraji.acum doua zile am vrut sa ma despart de el pentru ca m.a suparat foarte tare, dar a venit la 12 noaptea si si.a lasat prietenii singuri, a venit la mine si m.a implorat sa ies afara sa vorbim, vorbea la telefon de parca plangea si as vrea sa stiu daca oare chiar ma iubeste sau o spune doar pentru ca vrea sa se culce cu mine( pentru ca mi.a propus.o dar nu m.a fortat pana acum in niciun fel) ma gandesc ca poate vrea doar sa fie primul in viata mea si sa ma lase desi el spune ca ma apreciaza si ma iubeste foarte mult.ce spuneti?

Răspuns Câştigător
| RyanGeorge a răspuns:

Stiu foarte bine cand spui ca este rece, exact asa sunt si eu hater, no sentimente, rece etc., ideea este ca noi avem ce sfaturi sa-ti oferim dar cel mai bine cum ai spus si tu il cunosti cat de cat.
Mergi mai departe dar gandeste-te mai mult la tine si niciodata la a 2-a persoana oricat de mult te iubeste si iti dovedeste asta, niciodata nu se stie, viata merge inainte cu bune cu rele asta este, daca tie iti place de el atunci stai cu el tu esti cu el si nu noi, dragostea e frumoasa dar si dureroasa uneori si asta e ceva normal in care te lovesti in viata, fiecare trecem prin orice, frumos / urat, This is the life.

6 răspunsuri:
| RyanGeorge a răspuns:

Buna, in primul rand sunteti la inceputul relatiei 4 luni nu este chiar asa mult si eu zic sa luati lucrurile mai incet, adica sa nu te arunci foarte repede si sa te concetrezi mai mult pe el si incearca sa-ti dai seama ce fel de persoana este, doar tu iti poti da seama asta pentru ca este mai tot timpul langa tine, dupa comportament si dupa felul cum vorveste iti poti da seama de characterul lui adevarat, este posibil sa joace si teatru, nu suport genul asta de "baieti" sa implore o fata, sa planga pentru o fata.
Acum te intreb pe tine
Iti plac baietii care plang dupa fete? Cum te simti cand ii vezi in genuchi si plang mai rau ca copii aia mici?

De fapt, cum te-ai simtit cand a venit direct la tine si te-a implorat sa il ierti? Usurata? Dezamagita? Speriata?

Baietii care plang dupa fete pentru mine sunt exact ca cei care dau in ele, niste gunoaie, care nu se vor maturiza niciodata si vor ca ele sa le fie la picioare.

Nu stiu ce sa zic dar daca te iubea cu adevarat un baiat cu capul pe umeri iti respecta decizia sau pur si simplu incerca prin alte metode sa te faca sa te razgandesti, (Parerea mea).

| Dianamihai explică (pentru RyanGeorge):

El e o persoana destul de rece in general cu alte persoane, dar spune ca eu il fac sa renunte la brutalitatea caracteristica baietilor si il stiu destul de orgolios adica nu cred ca s-a mai umilit vreodata in viata lui asa in fata nimanui

| RyanGeorge a răspuns (pentru Dianamihai):

Stiu foarte bine cand spui ca este rece, exact asa sunt si eu hater, no sentimente, rece etc., ideea este ca noi avem ce sfaturi sa-ti oferim dar cel mai bine cum ai spus si tu il cunosti cat de cat.
Mergi mai departe dar gandeste-te mai mult la tine si niciodata la a 2-a persoana oricat de mult te iubeste si iti dovedeste asta, niciodata nu se stie, viata merge inainte cu bune cu rele asta este, daca tie iti place de el atunci stai cu el tu esti cu el si nu noi, dragostea e frumoasa dar si dureroasa uneori si asta e ceva normal in care te lovesti in viata, fiecare trecem prin orice, frumos / urat, This is the life.

| RyanGeorge a răspuns:

Ok, ai avut tu zeci de relatii si stii mai bine, tu ai dreptate ai trecut prin multe in viata si stii cum e happy.
Pentru mine gunoaie sunt aia care nu respecta femeia de langa el, asa cum el cere respect si vrea sa fie tratat si vazut ca un barbat asa si el la randul lui trebuie sa isi trateze femeia cu respect.

Daca pentru tine ti se pare ceva normal ca un baiat sa planga dupa o femeie atunci imi pare rau de tine, chiar imi pare rau.
You will never grow up.

| ionutz1890 a răspuns:

Eu cred ca el te iubeste foarte mult, si ca iubit asta ar trebui sa fie normal, in legatura cu horoscopul, sunt doar superstitii.

| Emilian65 a răspuns:

Daca inainte de 4 luni ti-a cerut sa faceti sex, inseamna ca nu te iubeste cu adevarat si ca vrea sex neaparat cu tine.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu stiu ce m/a dat peste cap mai tare, faptul ca ala boceste ca o fetita sau ca tu crezi in horoscop.