| Albeanu_Madalin-Daniel_1983 a întrebat:

in ultimele 3 saptamani sunt cam stresata ma gandesc la persoana pentru care mi. as smulge inima si i-as dao lui, il iubesc mult am gresit am avut niste conflicte cu un baiat a fost ca un viiol si el e suparat ca i.am ascuns, dar am ascuns de rusine acum el e plecat marti va veni din nou in Franta pentru el as face orice jur ca mi.as da si zilele dar eu simt ca nu va putea trece tine la mine mi.a demonstrat de atatea ori si gelozie si iubire si tot lumea zice ca nu ma iubeste ca isi bate joc de mine dar eu nu sunt cu lumea sunt cu el, el e zodia balanta iar eu..berbec el avea ganduri si la un bebe vroia sa ne mutam impreuna acum ma simt abandonata, e greu mintea mea e plina de idei ciudate chiar nu stiu ce sa fac eu vb cu unchiu lui in fiecare zi pe unchiul lui il suna ii zice ca ma iubeste dar nu inteleg de ce nu ma suna sa imi zica mie te iubesc ma chinuie iar eu simt ca innebunesc nu stiu nici cum sa reactionez cand va veni el este incapatanat si sa simtit tradat stiu ca eu va trebui sa fac primul pas dar nu prea stiu cum cateva sfaturi dau funda va rog mult chiar nu stiu ce sa mai fac si cu cine sa mai vorbesc

7 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Scrie-i o scrisoare sau un mail cu ce ne-ai spus noua aici.
Daca te iubeste, explicatiile tale il vor face sa inteleaga totul, inclusiv ca-l iubesti.
Si totul poate fi din nou bine.
Oricum, nu mai ai ce pierde!

| mona a răspuns:

Te chinuie pentru ca el considera ca ai gresit fata de el dar te iubeste, il iubesti si ai sa vezi ca va fi bine

| matesanosa a răspuns:

Si eu sunt plecat in strainate de ceva ani buni si am fost exact in situatia asta! are dreptate prietenul tau din moment ce tu ai fost violata intre ghilimele! cum sa ajuns sa fii violata? banuiesc ca il cunosteai ca doar nu te-a luat de strada si te-a violat in tufis! daca tineai la el nu ieseai cu altul si nu se ajungea la asta si era totul ok sau gresesc? un sfat bun daca zici ca tii la el spune-i adevarul si crede-ma ca daca tine la tine te iarta si totul iese ok

| FirstplaceXXX a răspuns:

Nu-ti stiu numele dar te sfatuiesc cv: Nu inceta sa lupti pentru el, daca il iubesti si tii cu adevarat la el fa-o. Daca te raneste nu o fa la fel ci arata-i ca-ti pasa si ca esti puternica

| barbascu a răspuns:

Te pot ajuta cu aceasta problema id meu ellatuyyo69

| Albeanu_Madalin-Daniel_1983 explică (pentru barbascu):

Problema e ca nu mai am id de mess imi poti scrie mesaj pe privat te rog?

| 1987543G a răspuns:

MDA! Eu sunt Berbec iar baiatul pe care l-am placut era Balanta! Nu mi-a spus niciodata ca ma iubeste eram si eu in stare sa imi smulg inima si sa eu dau lui dar acum totul a trecut! Sper ca nu o sa patesti la fel mult succes! :* SI sunt de acord cu ce zice FIRSTPLACEXXX