| Xenyxenya a întrebat:

Am 20 de ani si nu pot avea orgasm cand prietenul meu(23 de ani) imi face sex oral (primul partener). Are experienta si chiar se vede,este foarte dedicat si nu se opreste pana nu ii spun eu,dar problema e ca nu pot avea orgasm,nu simt mare lucru. Imi placea ideea foarte mult la fel si lui si sunt extrem de dezamagita,cred ca e vina mea si chiar nu stiu ce sa fac. Pot avea orgasm singura in schimb,de fiecare data. Ce ma sfatuiti sa fac? Chiar ma simt prost si la fel se simte si el ca nu reusesc, si-a dat seama ca nu reusesc chiar daca eu mintisem, sa nu se simta el aiurea. sad sad

8 răspunsuri:
| FemeiaPisică a răspuns:

Nici nu pot mânca în faţa calculatorului când văd astfel de întrebări. Astea nu sunt întrebări, sunt scârboşenii!
Ştiu că răspunsul meu nu te ajută, dar te anunţ că ai posta întrebarea de 2 ori.

| Xenyxenya explică (pentru FemeiaPisică):

Din greseala. Nu mai intra la categoria asta daca nu iti convine. Mananci si intri la categoria dragoste si SEX, e greseala ta inseamna! Exact nu ma ajuta cu nimic raspunsul tau, daca stii de ce mai raspunzi, crezi ca imi pasa mie ca mintea ta de copil considera asta a fiind scarbosenii?!

| FemeiaPisică a răspuns (pentru Xenyxenya):

În primul rând, întrebarea ta am observat-o la "Întrebări recente". Realizezi că peste jumătate din utilizatorii acestui site au între 10-14 ani? Măcar eu gândesc, nu ca tine care ceri sfaturi penibile.

| KraddyQ a răspuns:

Nu ar mai trebui sa te masturbezi, in schimb ar trebui sa fii relaxata in timpul actului si sa fii excitata. (cam asa s-a intamplat si cu prietena mea)

| Xenyxenya explică (pentru KraddyQ):

Mereu sunt relaxata si foarte excitata, chiar nu stiu unde e problema sad si cum sa o rezolv, totul e perfect intre noi, mai putin faptul ca eu prea simt cine stie ce.

Răspuns utilizator avertizat
| Neuronul a răspuns:

Sunt multe femei care afirmă că sexul oral nu le creează cine ştie ce plăcere! Este normal! happy
Dacă în timpul actului sexual te simţi bine, sexul oral este doar un lucru ce nu îţi creează atât de multă plăcere.
Într-un cuvânt: Nu este potrivit pentru tine! Asta nu înseamnă că există vreo problemă!