| anonim_4396 a întrebat:

Am aflat ca iubitul meu m-a inselat.Nu m-a mai cautat cateva zile, iar acum am dovada clara ca m-a inselat si doar s-a jucat cu mine.M-a lasat pentru una cu 10 ani mare decat el, o panarama.Nu inteleg de ce trebuia sa faca asta.Ne intelegeam superb si totul mergea extraordinar.Nu m-am gandit ca s-ar putea rupe aceasta relatie.Acum il vreau distrus, vreau sa vada ce a pierdut. Vreau sa ma razbun pe el.Nu vreau raspunsuri de genul " razbunarea e arma prostului" sau " combina-te cu altul ". Vreau sa stiu ca suferă si punct.

Răspuns Câştigător
| Oana92 a răspuns:

Daca vrei sa vada ce a pierdut poti sa ii arati fiind fericita, de preferat alaturi de altcineva si fiind foarte buna in tot ce faci. Asta il va durea mai tare ca orice!

9 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Ai raspunsul pentru care te-a lasat: a simtit ca nu il iubesti. Daca il iubeai, ai fi murit inainte sa ii provoci suferinta. Niciodata in viata ta nu vei fi capabila sa ranesti intentionat un barbat pe care l-ai iubit chiar si o zi.

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

IMPACATE CU IDEEA sunteti tineri, relatie serioasa NU isi au locul, aveti nevoie de diversitate sexuala pentru a evolua, NU AI NICI UN DREPT SA IL JUDECI pe iubitul tau, OMUL NU ESTE PROIECTAT SA FIE MONOGAM, sunteti la varsta; a care trebuie sa experimentati cat mai multe cearsafuri, relatia ta sa finalizat e timpul sa mergi mai departe

| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Iubitul tau este prea istet sa puna botul la razbunarile tale

| neutrino a răspuns:

Pune totusi si o intrebare pana cand pui acel punct.

| peperonies a răspuns:

Ok.

| Lawliet14 a răspuns:

Eu ti-am spus ca te vrea doar pentru pat, dar nu m-ai crezut! E un om de nimic.

| Suck a răspuns:

Nu te-a înşelat, te-a părăsit şi are o nouă relație.

| Divy a răspuns:

Drăguț ai făcut planuri. Cu cel mai bun prieten al lui ști lucruri jenante care ar putea să-l facă să se simtă prost, adică ai nevoie de ceva pentru a pune un punct orice gândestete bine.
Acum ar trebui să îți spun că simpla ta fericire îl va face să sufere că nu va rezista prea mult noua lui relație dacă faci ceva prost nu faci decât să-l ajuți
Tu ești fata frumoasă și deșteaptă nu te coborî la nivelul lui de mediocru îți spun asta doar ca să nu fie zadarnic ce încerci și să ai regrete pe urmă
Multă fericire și uită-l nuar trebui să te gândești la el, el deja nu mai știe nimic de tine, așa că de ce să te stresezi?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Daca te razbuni pe el intr-un fel sau altul nu va avea cum sa vada,, ce a pirdut '', o sa iti vada de fapt adevarata fata, faptul ca esti rea. daca il lasi in pace, in timp cu siguranta va vedea si va regreta ca te-a lasat, se va satura repede de tipa mai invarsta.