| baby_4423 a întrebat:

Buna azi am aflat ceva urat ca un baiat se da la mine numai sa se rada de mine si mie imi place de el- cum pot sa ma razbun pe el ideei stiu ca o sa zica toata lumea ca razbunarea e arma prostului dar eu am nevoi de ideei mersi funda:*

6 răspunsuri:
| alliwtsa a răspuns:

Da-te si tu la el si prefa-te interesata, iar apoi destainuiei ca a fost doar o joaca:p, el se va simtii aiureasi isi va cere scuze pentru ce a facut iar apoi va face tot ce-i sta in putinta sa te aibatongue(dupa mottoul: ce e interzis tot mai bine aratasmug)

| OnlyMilkandHoney a răspuns:

Date si u la el si cand incearca sa se combine cu tine ptc sigur o sa il prinzi in plasa spune "nu" batandu-ti joc de el.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Batel cu propriile arme.intreabal serios; ma tu te-ai gandit ca poate te plac dar vorbele tale ma lovesc si dor? daca se schimba razi tu de el si spune-i ba da tu chiar ai crezut ca ma uit la un ratat? daca-l iubesti, nu te sfatuiesc.nu e bine sa te joci cu chestiile serioase.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

O razbunare in joaca e ok.Zi-i ca e papa lapte si dupa ce se cearta crunt cu tine adauga ca si tie iti place laptele.

| JamesDeLa2 a răspuns:

Indiferenţa e cea mai mare razbunare! Socializeaza cu alti baieti si gaseste-ti unul care sa te merite, fa-l sa se dea cu capul de pereti cand va vedea ce a pierdut, schimba-ti atitudinea si fii indiferenta cu el! Asta o sa-l doara cel mai mult!

| ady1997 a răspuns:

Fanii biber,nici de vb nu mai stiu sa vb corect...cel mai bine lasa timpul sa rezolve asta,nu te razbuna,pentru ca o sa iti para rau,lasa-l, daca e asa, o sa isi dea seama ce fata buna a pierdutwinking