| kiransherk a întrebat:

Am atins-o pe prietena mea cu penisul pe labii pret de maxim 10 secunde FARA sa introduc penisul nici macar putin, apoi ne-am îmbrăcat.

Precizez ca înainte de asta am urinat si m-am spălat cu apa si săpun.

Ciclul trebuia sa ii vina pe 19 mai, dar i-a întârziat o săptămână deoarece este neregulat.
I-a venit ciclul si a durat 7 zile, a curs abundent ca de obicei si avea culoare normală.

Credeti ca este vorba de ciclu peste sarcina daca i-a venit normal?
Va rog, sunt foarte îngrijorat si as fi recunoscător daca mi-ati da cate un sfat happy

Răspuns Câştigător
| Dalmore a răspuns:

Nu ai introdus nimic
nu ai ejaculat in ea
ciclu i-a venit
care e problema ta?
nu mai faceti sex, e spre binele vostru
doamne fereste ce intrebari.

| kiransherk explică (pentru Dalmore):

Pai am auzit de ciclu peste sarcina, dar este mai putin abundant si deschis la culoare si dureaza maxim 1-2 zile
Ei I-a venit exact cum trebuie, dar tot sunt stresat?
Ar trebui sa ma calmez? Te rog sa ma ajuti

| Dalmore a răspuns (pentru kiransherk):

Ciclu peste sarcina ok, dar cu ce sperma? :/ Daca tu nici n-ai introdus-o. Crezi ca sperma emigreaza, zboara?

Cand o sa faceti sex pe bune, ce o sa mai faci? O sa turbezi? Pe bune. Sunt multe articole informative pe internet. Cautati si cititi despre sex, menstruatie, bebei.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Fiind un ciclu neregulat, nu se poate vorbi de intarzieri aici, pentru ca nu se poate calcula un asemenea ciclu!
Iar faptul ca i-a venit intr-un final, inseamna ca nu este insarcinata.

| Cristine9595 a răspuns:

Daca nu a fost penetrare nu are cum sa fie insarcinata.