| Princess_6005 a întrebat:

Am auzit ca daca te masturbezi e cum ai face sex cu Diavolou. E adevarat? Ce credeti?

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce prostie, faci sex cu mana ta nu cu omul rosu.

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

E una din cele mai mari tampenii auzite aici, pe TPU :p

| lolly a răspuns:

Nu .

| NickiMinaj a răspuns:

N-ai tu norocu'...

| Dash a răspuns:

Doar daca te consideri pe tine diavol...

Răspuns utilizator avertizat
| dede16 a răspuns:

Daca esti barbat o iei pe Manuela, iad daca esti femeie. il iei pe Tom Degetel laughing.

| monicutza_5552 a răspuns:

laughing! omg laughing categoric nu

| andra_5121 a răspuns:

Esti o trista

| hahaha a răspuns:

Da, eu am facut-o o data cu Afrodita :X de vis

| LoLLah a răspuns:

Intreab-o pe Ema... Ea le are cu chestiile astea:p

| xBluO a răspuns:

Pai din cartile care le citeste sora mea despre maturitate si alte chestii cand te masturbezi te cunosti pe tine insutiwinking Deci nu enimic rau in asta. Toata lumea face asta, este o chestie de maturitate.

| anonimuz a răspuns:

Eu zic ca este doar o baliverna, si orice ar fi nu cont ce zic oamenii sunt doar minciuni, acum depinde de tine daca vrei sa te mastrubezi sau nu funda?