| DontForgetMe a întrebat:

Am auzit ca sunt copii (ma refer la baieti) care se masturbeaza la 12-14 ani. E bine? Da? De ce? Nu? De ce?

Răspuns Câştigător
| irina_5692 a răspuns:

Asemenea lucru!

10 răspunsuri:
| IlegalSmile a răspuns:

Heii

Masturbarea reprezintă acţiunea de autostimulare, excitare manuală a organelor sexuale, de către barbaţi sau femei.

O fac de distractie laughing

Nu dauneaza cu nimeni o fac de placere...lipsa de preocupatie.

PS: Cati ani ai thinking

Pa, pa^^

| DontForgetMe explică (pentru IlegalSmile):

Nu ma refeream la mine... si am 25winking

| IlegalSmile a răspuns (pentru DontForgetMe):

big grin de unde sa stiu eu laughing)

| DontForgetMe explică (pentru IlegalSmile):

De unde sa stiu eu ca tu nu ai 12?happy

| IlegalSmile a răspuns (pentru DontForgetMe):

Aolew am 12 O.o inima laughing nu dragule nu am 12 poate u ai ca mai mult nu'ti dau whistling fara supararehee hee

| IlegalSmile a răspuns (pentru IlegalSmile):

O faci de distractie *

| Anndrey1234 a răspuns:

Nu incurajez masturbarea, pentru ca in timp devinde dependenta! mai bine te abtii un timp pana la primul act sexual! Si mai sunt zeci de lucruri care ar putea duce la o infectie...ca banuiesc ca nu se masturbeaza cineva cu manusa sterilizata(cum au doctorii)laughing

| ktrinel a răspuns:

Depinde.dk e des e cam naspa, dk e doar o simpla "distractie" e ok credbig grin

| Catrinel_9728 a răspuns:

Vrei să încerci şi tu de ceri păreri?laughing

| DontForgetMe explică (pentru Catrinel_9728):

Nu. chiar nu vreau doar ca nu am crezut ca copii pot ajunge la asa cevastraight face