| anonim_4396 a întrebat:

Din ce motive nu ai mai putea sa faci copii ( ma refer la baieti )

FUNDA!

8 răspunsuri:
| maradi3 a răspuns:

Ai 80 de ani! De-aia!

| corbulalbrosu a răspuns:

Un baiat/barbat NU poate procreea in cazul in care sufera de Infertilitate masculina care poate fi cauzata de o serie de probleme de sanatate si/sau tratamente medicale. Dintre aceste afectiuni fac parte; lipsa testiculelor sau in cazul testiculelor ectopice, varicocelul, ejaculare retrograda, canale ejaculatorii improprii, probleme de dinamica sexuala, sperma infertila deci neviabila, etc, etc,.

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru corbulalbrosu):

Intreb pentru ca pe (aia care o freci)... mi-a aparut un fel de buba cos intre piele si carne sau ce ai acolo am un fel de chestie tare ca un cos dar nu e cos nu stiu cum sa explic dar sper ca v-ati prins...

| Yasmin875 a răspuns:

Dacă rămâi fără sperma nu poți să faci copii.De exemplu Michael Jackson când era mic tatăl lui îl lovea tare de tot cu piciorul în penis si săracul a rămas fără sperma si a trebuit să împrumute sperma de la alt bărbat ca să poată să facă copii.laughing

| alinadianaaa a răspuns:

Cauzele cele mai frecvente ale infertilitatii la barbatii sunt:un stil de viata nesanatos, anomalii ale lichidului seminal, probleme cu functia sexuala.

| TwoSlicesPizza a răspuns:

Ba cand am zis aia care o frci m-am referit la penis.

| DeliaMatache a răspuns:

Baietii nu pot ramane isarcinati pentru ca fetele au vagin si de acel vagin au legat un sac unde se tine copilul ceea ce baietii nu au unde ai vrea sa iti ti copilul in penis baietii nu au acel sac numai fetele

| TwoSlicesPizza a răspuns (pentru DeliaMatache):

... eu nu am intrebat asta