| princess004 a întrebat:

Am auzit de la multe persoane ca atunci cand o fata da de p.ă, nu se mai satura. Voi ce parere aveti despre asta? Intreb din curiozitatelaughing

16 răspunsuri:
| Th3AbSinTh3 a răspuns:

Si noi cand dam de savarina nu ne mai saturam laughing))
si fetele simt placere cand fac sex, normal ca le place si in plus ele ajung mai greu la orgasm sau nu ajung si d-aia mai vor

| princess004 explică (pentru Th3AbSinTh3):

S-a facut lumina. laughing

| Th3AbSinTh3 a răspuns (pentru princess004):

big grin mereu se face

| NoSmile a răspuns:

Buna!
E normal sa fie diferenta intre o fata virgina si una care ''a dat de p.a'' cum ai zis tu.
Fetele virgine nu au simtit gustul sexului si din cauza asta nu isi doresc, sau ma rog, isi doresc intr-o mai mica masura. Pe cand o fata care a inceput, va simti nevoia de acest ''sport''. La 2-3 zile va vrea din nou. Depinde si de fata, in principiu.
Ti-e frica sa iti incepi viata sexuala, sa nu devii ''dependenta?'' laughing)

| princess004 explică (pentru NoSmile):

Da, avand in vedere ca nu am o relatie serioasalaughing

| NoSmile a răspuns (pentru princess004):

Iti cauti un prieten cu beneficii! laughing
Exista si fete care dupa prima experienta nu au mai vrut sex.

| RAY a răspuns:

Si eu cand am dat de adidas am tot cumparat de la ei, pentru ca facem ceea ce ne place, desigur cand suntem dezamagiti cautam alte placerii, scimb de placerii din dezamagirile avute, eu cand am dat de p nu alergam ca nebunu dupa ele, nu ma schimbat cu nimic aia in fine

| LoveSleep a răspuns:

Cică băieții vor să ajungă acolo de unde au ieșit.
La fete nu știu thinking

| Suck a răspuns:

Acuma depinde si de ce scula da.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna, mi-ai trimis mesaj si nu iti pot raspunde, am statusul de junior, nu iti pot da mesaj inapoi.

| princess004 explică (pentru anonim_4396):

A. ok

| anonim_4396 a răspuns (pentru princess004):

Daca vrei sa dicutam la ce mai intrebat, ma gandesc sa intram pe Omegle, la text, pune doar in bara de interese asta "TPUAndrei"

| j1NNNx a răspuns:

Depinde de la caz la caz laughing daca e genu` de fata obsedata nu se mai satura, dar daca e d-aia tocilara care nu vrea decat o data la luna nu e obsedata laughing.

| XAndreeaAndreeaX a răspuns:

Cam asa elaughing)

| Leo1993 a răspuns:

La fel cum orice baiat isi doreste sa bage obiectul muncii in comoara laughing

| Iridescent a răspuns:

Orice legenda are un sambure de adevar laughing