| iubita_7611 a întrebat:

Am auzit de la o colega ca daca ti dusul pornit...acolo jos simti placere straight face si poti sa te masturbezi asa.doar cu apa. a incercat si eu si nu am simtit nimic.de ce oare?

dau funda

Răspuns Câştigător
| alexandru04 a răspuns:

Exista multe feluri de dusuri mai dragalaughingdepinde ce model are ealaughingpoate-i mai bun cu mai multe jeturi de apa.

9 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Poate pentru ca esti prea mica, si jucaria ta nu este invatata cu asa ceva! Cand faci baie, sapuneste-te incet, mai ales in zona vaginala, si pe sani, si gandeste-te la un baiat drag tie, poate ai sa incepi sa simti placere...

| wildthing a răspuns:

Cred ca era jetul impotent! rolling on the floor

| Alinaga a răspuns:

Ai incercat sa dai capacul de la dus jos si sa ramana doar furtunul acela ca vine mai cu jet si curge printr un singur loc si sa vezi ce placere simti mai rau decat cu pl

| dorutza_9395 a răspuns:

Esti rigida.

| DjKatalyno a răspuns:

Pai toti suntem diferiti si... posibil ca ea sa se fii masturbat si cu degetul sau sa chestii de genu happy plus ca voi sunteti 2 pers diferite happy

| Spynky a răspuns:

Incearca sa ti mai mult si sa dai jetul mai marehappy

| iubita_7611 explică:

Am*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu sti sa te satisfaci singuraa

Cheaamama pe mine daca vrei placere:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti greu de multumitlaughing