| Andreeaa20 a întrebat:

Am avut contact sexual cu prietenul meu și a ejaculat in interior fără să vrea.
Eram in a doua zi de la ovulatie, există vreun risc de sarcină? Vă rog urgent sa imi răspundeți

9 răspunsuri:
| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Vine barza

| Violleta2022 a răspuns:

Ti s-a raspuns deja ieri, la intrebarea asta, uite aici:

https://www.tpu.ro/......atie-sunt/

| Ava1231 a răspuns:

Wtf ce intrebari de rahat
Toata ziua pui intrebari despre sex si prietenul tau. Ne am saturat de tine

| alexalx1234 a răspuns (pentru Ava1231):

Atunci înseamnă că nu ai prins-o pe aia care tot punea zilnic aceeași întrebare legată de faptul dacă rămâne însărcinată că iubitul ei și-a dat drumul în palmă și și-a băgat degetele în vaginul ei. Cred că vreo 2 luni a bântuit site-ul cu aceeași întrebare.

| Ava1231 a răspuns:

Ma intreb cat e de prost sa ejaculeze fara sa vrea laughing
Si apoi ma intreb cat de tolomaca esti si tu sa nu stii ca daca esti la o zi de la ovulatie si ala ejaculeaza, normal ca ramai însărcinată.
Nici atata lucru nu stii?

| gogugogugogu a răspuns:

Da, exista. Daca nu e tarziu, ia pastila de a doua zi.

| Anuskaa a răspuns:

De cate ori mai intrebi? De 3, 4 zile tot pui intrebari de genu. Cate raspunsuri vrei sa primesti?

| GiuliaMariaaa a răspuns:

Logic că poți poți rămâne însărcinată.

| DonutsRO a răspuns:

Fetiță, dacă băiatul încă face caca și pipi pe el, nu face sex neprotejat. E simplu!