| Lyvyu a întrebat:

Am o mica problema la care apelez putin ajutor.Ma intalnesc cu o fata deja de 3-4 saptamani si as vrea s-o sarut dar nu pot deoarece cred eu ca ea inca nu stie sa se sarute si nu as vrea sa ma fac de rusine sau sa ma trezesc cu o palma. E foarte frumoasa si nu as vrea s-o pierd din cauza asta.Eu personal stiu sa sarut pentru ca am mai facut-o dar ea e la prima intalnire din viata. Ce as putea sa fac? Cum sa procedez? O iubesc si nu as vrea sa astept o eternitate...

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Crezi ca ea nu vrea? bineinteles ca vrea, dar poate ii e teama, pentru ca nu a mai facut asta nicodata.incearca sa vb cu ea si spune-i ca nu te superi daca ea nu stie, o vei invata tuwinking succes la:*

2 răspunsuri:
| Ирина19 a răspuns:

Incearca sai dai un pupic, si apoi sarut-o lent si deja ai sa o inveti sa se sarute, nu o sa te faci de rusine, vb cu ea, zii ca nu are de ce sa se rusineze de tine, sati zica totul ca ai sa o ajuti mereu, intelegeo si tu, stii cum e atunci cind nustii sa saruti, mai ales ca esti primul prieten.Bafta!

| Lyvyu explică:

Mc mult de raspunsuri! mai astept poate inca ceva idei!