| xTreMFightx a întrebat:

Deci as vrea sa va intreb cum ar trebui sa decurga prima intalnire...
Deci sa nu ma intelegeti gresit dar am mai fost la intalniri si stiu cum se procedeaza dar este o problema!
De obicei prima intalnire nu trebuie sa ajunga direct la sarut....la prima intalnire ar merge o plimare glume etc etc! stiu poveste
Dar fata aceasta are o problema cu parinti ei si nu poate iesi atat de des prin oras asa ca eu as vrea sa procedes mai rapid la prima intalnire cu ea pentru ca nu stiu cand as putea sa ma mai vad cu ea
Cum ar trebui sa fac! ( funda +vot )
HELP MEEEE

2 răspunsuri:
| hanzelik a răspuns:

Pai incepe tot cu o plimbare doar ca ceva mai rapida una 2 glume apoi 2 complimente si poti incerca sa o saruti

| xTreMFightx explică (pentru hanzelik):

Dar as putea sa fac asta de la inceput ca este nebuan dupa mine... darami este frica sa nu se supere pe mine. pentru ca ea mi-a spus ca vrea sa o scot la suc..si am aprobat.dar ei nu ai place sa se sarute in public este timida...am putea merge in parc dar si acolo sunt multi oameni.