| optimistul a întrebat:

Am avut o relatie cu o fata din afara si dupa vreun an asa ia a avut alte ocupati si eu n-am stiut eu am neglijato timp de o lina finca de abia plecase si nu ma inpacam cu ideia apoi am cautato si neam inpacat a venit in tara si finca eu am avut cateva probleme ia esea cu alti n-am stiut am plecat la tara pentru o vreme si ia se combinase cu alti ma mintit n-am stiut ca se intalneste cu el dupa o luna cu el si dupa ce sa saturat so f... i-a dat papuci. Fraieru de mine a primit-o si am stat cam o luna a plecat afara din nou si chiar nu stiu ce sa mai cred eu am neglijato sau ia ma mintit prea mult si nu mi-a fost loiala ce parere aveti si ce trebuie sa fac? Aflu asa multe in fiecare zi si la vara daca vine nu stiu cum sa reactionez Totusi o iubesc si am vrut sa mor fara ia no pot ulti si ma bantuie in fiecare zi prin vise si am renuntat la multe pentru ia ce sa fac? Scz cam scris atat de mult

Răspuns Câştigător
| Kylexy a răspuns:

Pune piciorul in prag tu optimistule daca ii place de tine si ea se duce cu alti te tine ca un fel de backup sau ceva de genu "ma duc la altu daca ma lasa ala il am pe asta"daca te desparteai tu de ea iti sucea mintile sa te impaci cu ea ca femeia e coasta de DRAC spune-i ori cu alti ori cu mine. si vei auzi raspunsul ei.
Dar gandeste-te ca daca nu faci sa u nu pui piciorul in prag, asa o sa ai de suferit mereu, daca te ubeste va accepta sa stea cu tine dar daca nu e asa las-o cautati pe alta ca "naravul din fire nu are mantuire"dar va suferi ea de 10 ori mia mult ca tine

3 răspunsuri:
| anyia a răspuns:

Sincer, ar trebui s-o trimiti in masa daca face asa ceva.
Scuze ca-ti spun, dar nu mi se pare decat o femeie usoara...

| bogdanel7 a răspuns:

MOTIVUL este ca nu stii sa scrii. Invata si dupa aceea da-ti drumul la gura: "ia a avut", "finca", "n-am"...retardatule

| optimistul explică:

Da intr-adevar e bine sa incerc sa mai salvez ceva si ratatule e sait pentru a pune intrebari si ati oferi pareri nu a corecta idiotule ca deia mias sters un cont din cauza ratatilor ca tine.