| nothingelsematters a întrebat:

Am avut o relatie cu un baiat acum 5 ani. Dupa ce ne-am despartit ne-am mai cautat pe net, mai mult el, eu il sunam doar sa-i zic la multi ani si cam atat, am vorbit rareori, dar constant. Am iesit in oras cu el ca amic de 4 ori de atunci, ultima oara fiind saptamana asta. De fiecare data, a fost cererea lui de a ma vedea si povesti cu mine, nu am facut nimic altceva, n-am iesit in club sau la suc, nu ne-am dat unul la altul.eu recunosc ca inca mai tin la el, dar el? stiu ca a avut o perioada in care l-a inselat o fata si atunci ma suna mereu si imi tot povestea ce aiurea e. as vrea sa stiu de ce vrea sa avem mereu legatura asta sa ma sune, sa ma vada, are niste momente cand i se face dor de mine si ma suna si imi povesteste 40 de minute ce a mai facut si e foarte curios de viata mea. apoi totul revine la normal.atractia fata de el a scazut, pot sa spun ca in primii ani il uram dupa ce ne-am despartit, apoi m-am obisnuit dar aveam inca sentimente pentru el, acum pot sa zic ca sunt foarte relaxata in preajma lui. Poate pentru ca a fost prima mea iubire si a lui?

2 răspunsuri:
| RAY a răspuns:

Si eu faceam asta cu fosta iubita, o consideri o parte din tine, desi sti ca ti-a facut rau dar te mai linistete

| Cristinaaa57 a răspuns:

Sau poate ca te suna sa-ti zica problemele lui...