| Anonimow a întrebat:

Am avut o relatie de aproape 3 ani cu o fata si pana la urma am pus punct pentru ca nu mai simteam mare lucru pentru ea. nu stiu cum se face ca fata se "indragosteste" (pentru ca eu cred ca e la razbunare) de cel mai bun prieten si se pare ca baiatu filtra cu ea de cv timp prin smsuri si astea.Deja el mai mereu sta p acolo pe unde sta ea si banuiesc ca s-au combinat.Nu sunt gelos sau cv pentru ca nu mai simt nimic pentru ea dar totusi voi ce parere aveti despre prietenul meu? el stie ca nu mai simt nimic pentru ea dar totusi vi se pare ok ca el se cam baga asa pe ascuns pe ea? Sa-l mai numesc prieten? funda pentru cea mai buna parere...ms

2 răspunsuri:
| Ame25 a răspuns:

Nu mi se pare un prieten foarte bun daca vorbea cu ea de cand inca erati impreuna...

| KMaddieK a răspuns:

Daca "ceva timp" inseamna cand erai tu cu ea, nu cred ca se poate numi prieten, daca, insa nu mai erai cu ea. cred ca a facut bine adica poate ii placea de ea de cand erai tu cu ea si a ales sa nu se bage peste voi si acum cand exista ocazia de ce sa n-o faca