| Anonimow a întrebat:

Am avut o relatie de aproape 3 ani cu o fata si pana la urma am pus punct pentru ca nu mai simteam mare lucru pentru ea. nu stiu cum se face ca fata se "indragosteste" (pentru ca eu cred ca e la razbunare) de cel mai bun prieten si se pare ca baiatu filtra cu ea de cv timp prin smsuri si astea(asta dupa ce m-am dsaprtit eu de ea ). Deja el mai mereu sta p acolo pe unde sta ea si banuiesc ca s-au combinat.Nu sunt gelos sau cv pentru ca nu mai simt nimic pentru ea dar totusi voi ce parere aveti despre prietenul meu? el stie ca nu mai simt nimic pentru ea dar totusi vi se pare ok ca el se cam baga asa pe ascuns pe ea? Sa-l mai numesc prieten? funda pentru cea mai buna parere...ms

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te-ai despartit de fata, ea e libera, prietenul tau la fel, de ce nu s-ar putea combina? Nu toata lumea se invarte in jurul tau, crezi ca fata aia sta sa planga dupa tine?

1 răspuns:
| Kiddy1998 a răspuns:

Frate eu cred ca tu inca mai simti ceva pentru fata acea altfel nu te-ar mai fi preocupat acest lucru. Din moment ce tu nu mai simiti nimic pentru ia n-ar mai trebui sa te intereseze. Si nu inteleg un lucru dc se mai ascunde prietenul dau din moment ce stie ca nu mai simti nimic pentru ea?