| dianagirl a întrebat:

M-am certat cu prietenul meu si as vrea sa ma impac cu el dar nu stiu cum sa fac asta fiindca ii trimit mesaje si imi zice nu nu nu nu vreau sa ne impacam...nu ma crede ca il iubesc cum sa fac asta thinking il iubesc foarte mult ...motivele din care ne-am certat sunt ca eu ii intorceam fata cand ma saruta dar m-am obisnuit ma uitam la el si nu jtiam cum sa-i zic ca il iubesc ...eu sunt un pic mai timida asa din prima oara dar dupa aia nu mai sunt asa dupa o saptamana...va rog ajutati-maaaaa

Răspuns Câştigător
| miky_3198 a răspuns:

Stiu cum este si eu am trecut prin asta dar cel mai bine pentru tine dupa parerea mea este sa-l lasi in pace daca ii este pasa de tine nu te lasa sa te rogi de el sa va impacati ca dupa poate te ia de fraera si nu este bine.Nu cred ca il iubesti poate te-ai obisnuit cu el treci peste asta sunt multi baietii care te merita...succes

4 răspunsuri:
| Orannginna a răspuns:

Mai in primul rand nu-l agasa!
Fa'ma sa inteleg... te'ai obisnuit cu el sau il iubesti? Oricum daca tipu' a zis ca nu mai vrea dupa atatea incercari din partea ta...sa fie sanatos! Si nu te mai stresa tu, sunt baieti cu sacu'...doar casca bine ochii!hee hee

| r8driver a răspuns:

Ba...nu mai sunt baieti pe lumea asta?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna dyana, eu nu iti zic ca ceilalti ca sunt o gramada de baieti pentru ca vei spune ca nu te ajutam si nu te intelegem ca u il iubesti si pana mea, dar crede'ma ca am trecut prin asta...eu zic sa iesiti undeva impreuna sa vorbiti foarte serios despre acest subiect, sa va schimbati amandoi el sa nu mai fie asa ambitios si u schimba'te cum crezi u ca e mai bine sa ii arati ca te poti schimba pentru el si ca chiar il iubb cu adv.Asta e sfatul meudak ti se pare nepotrivit...nu il urma

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si mie mi s-a intamplat la fel nici eu nu stiu ce sa fac dar el mie numi rasp la mesaje