| Gabitza_8201 a întrebat:

Am avut o relatie timp de 2 ani. dupa 2 ani mi s-a parut mie ca ne-am cam distantat si am preferat sa ne despartim, iar acum imi este greu si nu stiu ce sa fac mi se pare absurd sa il sun sau sa vb cu el pe mess ce credeti ca pot face. Sfaturi plzsad

2 răspunsuri:
| alexutza003 a răspuns:

Incearca sa iti ocupi timpul ca sa nu te mai gandesti la el oricum e greu pentru ca doi ani nu se uita asa de usor

| fedot a răspuns:

Incearca sa vezi daca poti rezista inca o perioada... daca vei reusi sa te abtii de la al suna sau sa vorbesti/vezi cu el inseamna ca a fost doar o afectiune...