| Michey_2011 a întrebat:

Am avut primul act sexual si nu mi-a curs nici un pic de singe, oare e posibil inca sa mai fiu virgina?

7 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Virgina este numai o femeie care nu a avut niciodata contact sexual. Deci in nici un caz nu poti fi virgina.
Exista 3 posibilitati: 1 himen absent din nastere; 2 himen foarte subtire si prost vascularizat care s-a rupt fara sa sangereze (eventual se rupsese altadata, la un exercitiu fizic); 3. himen elastic care se rupe la prima nastere vaginala. In nici unul din cazuri nu esti virgina.

| mgtow a răspuns:

Nu ti s-a rupt himenul dar oricum nu mai esti virgina.

| mdany a răspuns:

Poate himenul ti s-a rupt mai devreme si nu ai observat sau poate ca inca nu s-a rupt.

| Ombladon1 a răspuns:

Nu este posibil. Dezvirginarea inseamna momentul cand ai primul contact sexual, deci nu mai esti virgina, dar probabil nu ti s-a rupt himenul, poate himenul iti este mai elastic si nu s-a rupt si de aceea nu ti-a curs deloc sange.

| Anastasia_4911 a răspuns:

Nu este obligatoriu sa sangerezi. poate ai himenul elastic!

| Tinkerbell_2418 a răspuns:

Nu mai esti virgina.

| MihayxD a răspuns:

Nup, nu mai esti virgina. si unei prietene de ale mele s-a intamplat la felhappy. la unele fete curge ca la dozator la altele nu. Funda smug?