| TeREe a întrebat:

Am avut relatii intime cu prietenul meu si luna trecuta m-a vent ciclul si dupa ce mi-a trecut ciclul am mai avut relatii intime si in timpul ce o faceam imi curgea sange dupacea nu am mai avut relatii intime. si imi mai curgea putin sange un strop si se oprea si astazi tot asa mia veit dar nushh de ce?
Ma puteti ajta voi va multumesc :*

6 răspunsuri:
| lulush a răspuns:

Nu cred ca e motiv de panica. Ai menstruatia dereglata atata tot.

| TeREe explică (pentru lulush):

A ok multumesc mult deja ma vedeam in oglinda ca m-am ingrasat la burta si toti prietenii mei imi ziceau ca am slabit

| lulush a răspuns:

laughing haha asta e in imaginatia ta. Crede-ma si eu am fost in situatia asta. Plus ca burta se vede dupa o luna, doua. Ma bucur ca te-am ajutat :p

| TeREe explică (pentru lulush):

Ok mersi mult si eu si asa m-am calmat deci este doar o delegrata menstruatia si cam in cat timp o sa mi se regleze?

| lulush a răspuns:

Pai tu iti cunosti organismul cel mai bine... totusi daca continua asa consulta un medic

| TeREe explică (pentru lulush):

Ok. daca si luna vitoare va fi tot asa am sa consult.