| Beeatriice a întrebat:

Am si eu o problema, acum 12 zile am avut contact sexual protejat cu prietenul meu. Am evitat pe cat posibil atingerea zonei intime cu maini murdare desi cand am pus prezervativul se poate sa fi fost mana putin murdara de sperma...dar cred ca era uscata totusi. Acum ciclul meu a intarziat vreo 4 zile. Eu am un ciclu destul de dereglat oricum dar nu mi s-a mai intamplat sa intarzie asa mult. Am fost si foarte stresata si poate ar putea sa fie si asta cauza intarzierii. Tin sa mentionez ca luna trecuta, la vreo 6 zile DUPA ce mi-a trecut menstruatia, mi au curs niste firicele de sange, dar nu cred ca asta afecteaza intarzierea ciclului meu de acum. As putea fi insarcinata? N am avut nici un simptom, m-am simtit foarte bine dimineata, fara greturi fara oboseala, sanii sunt moi...dar totusi, pot fi insarcinata?

3 răspunsuri:
| SatanelDeLaVaradia a răspuns:

Se poate sa fi ramas insarcinata consulta un medic

| Beeatriice explică (pentru SatanelDeLaVaradia):

Esti sigur? Pe ce te bazezi cand spui asta?

| Cosmin214 a răspuns:

Nu se ramane insarcinata cu una cu doua stai linistita, dar pentru a alunga ori ce teama ia un test de sarcina. multa sanatate si iubitiva mult si fara griji