| Adriana55512 a întrebat:

Am avut un contact sexual protejat în prima zi de menstruație fără ejaculare și cu verificare de prezervativ, ba chiar am pus și apă în el. Crezi că ar trebui să-mi fac griji?

Răspuns Câştigător
| Anuskaa a răspuns:

Nu, nu esti gravida, stai linistita, nu ai cum sa fi, zero sanse, ati folosit prezervativ, nu a ejacuat, daca nu esti pregatita pentru sex, atunci mai astespta cativa ani.

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Nu! Mesntruatia este procesuld e eliminarea a ovului nefecundat, d deci este imposibil sa ramai gavida pe menstruatie.
In plus, ai folosit si prezervative, deci, perfect protejata.

Răspuns utilizator avertizat