| cReMoLiNa a întrebat:

Am avut un prieten cu care am fost o perioada foarte scurta apoi dupa despartire el imi dadea semne de impacare, dupa un timp am inceput sa ne distantam iar zilele trecute ne.am certat si mi-a dat ignor iar dupa 5 minute ma bagat inapoi in lista. Oare mai vrea sa fim iar impreuna?

3 răspunsuri:
| Dav7id a răspuns:

Ok in primul rand odata despartiti sansele sunt foarte mici ca dupa impacare sa mai dureze ceva relatia doar daca se bazeaza pe s*x, si niciodata balta va ramane fara peste daca intelegi. Uneori regreta si baietii ce decizi iau, dar din povestea ta cam are chef de joaca copilu".

| XxY_5456 a răspuns:

Nu cred. Doar se joaca cu tine. Cel mai probabil face "push" sa vada ce poate. si cat de "in limba: esti dupa el. Think twice!

| queenM a răspuns:

Faza cu ignorul e de domeniul infantilitatii. Nu merita osteneala!