| wazy12 a întrebat:

Buna!
Ce credeti daca cineva se da pe langa mine si imi vorbeste... e vb de fostul prieten acum 4 luni ne.am certat si nu prea ne.am mai bagat in seama dar acum in ultima vreme parca vrea sa imi spuna cv.credeti ca ar vrea sa se impace cu mine... AJUTORrrrrrrr!

3 răspunsuri:
| Dorifortrue a răspuns:

Poate chiar asta vrea Sau poate Inca i| mai iubesti? Daca da...Fai i tu |ui ochi du|ci baga`| in seama etc Sa i| recuceresti Daca nu Evita`| daca chiar cum ai zis uh VREA SA VA IMPACATI!

| Dorifortrue a răspuns:

TE P|aCE Daca si tu i| p|aci inca fai ochi du|ci baga`| in seama si impacati`va

| ISSABEL a răspuns:

Ascultal ce are de spus, iar m-ai departe decizia e doar a ta.