| AlexRO150 a întrebat:

am 14 ani ai imi place de o fata am fost cu ea 1 luna dar ne-am certat si acum ea spune ca are un prieten de 17 ani dar nu stiu daca e adevarat ea se conporta de parca m-ar placea azi mi-a facut in ciuda cu un prieten(cel mai bun prieten lui nu-i place de ea) ce sa fac sa vad daca chiar ma mai place sau sa o faca sa vorbim sa fim iar impreuna

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu merita sa stai dupa ea cred ca isi bate joc de tine vrea sa te faca sa o implori sa se intoarca la tine. Daca te minte asa e pentru ca nu te mai vrea pe langa ea si cine stie? Poate chiar are prieten. A trecut bine-mersi peste si asa fa si tu. Are balta peste nu iti fa griji!

1 răspuns:
| Betty12345678 a răspuns:

Ea a trecut mai departe, fa si tu la fel.