| dorinta233 a întrebat:

Nu stiu sigur daca o fata ma place. are prieten, dar vad ca e destul de apropiata de mine. adica vorbim orice. si vad ca uneori mai faci si glume pe teme cu dragostea, ma invita la ea. dar nu pot sa imi dau seama. credeti ca totusi e indragostita de mine? are 14, iar eu 16. sa fie din cauza varstei? uneori face "pe sefa" sau se da mai tare, etc. imi place caracterul ei, dar nu stiu sigur daca m-ar placea. repet are prieten, dar pare destul de apropiata si de mine.

3 răspunsuri:
| En3Rgi a răspuns:

Poate ii place poate te vede ca un prieten foarte apropiat(ca un frate).Nu poti sti. Daca vrei sa o pui la incercare spune-i ca te muti(la gluma)in alt oras. Daca nu o sa vrea o sa iti marturiseasca,,, ca ii place de tine. Daca nu spune-i ca a fost o gluma ca sa ii vezi reactia(sa nu o pierzi).
Bafta!

| jojojojome546 a răspuns:

Pai vezi ce o intrebi cu subinteles daca te place, dar eu cred ca sunteti doar prieteni buni, asa sunt si eu cu un baiat frati si ne iubim mult! daca te-ar placea poate nu ar mai avea prieten inca happy cine stie vezi cum continua treaba, timpul va spune totul.dar intrebarea este:tu o placi cu adevarat? mult succes :*

| MunyLeka a răspuns:

Ehhh.ii place sa joace la mai multe capete..gandeste-te ca tu daca ai avea prietena si ai afla ca ea se comporta asa cu alti baieti nu ti-ar placea.happy asa ca ai gija ca.ce faci aia primesti.