| Alinnnnnna a întrebat:

Am calculat perioada de fertilitate, si a cazut fertila data de ieri adica cind ma avut sex, sunt sanse sa fi ramas insarcinata?

7 răspunsuri:
| wolder a răspuns:

Daca tipu s-a terminat in tine daaa

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, ai toate şansele să devi MĂMICĂ!

FELICITĂRI laughing

Toate cele bune.

| Alcyon a răspuns:

Cred ca ai mai pus intrebarea asta de 10 ori! Da, sunt sanse sa fi ramas insarcinata. Foloseste prezervativul si nu te mai indopa cu postinor, ca risti sa te trezesti cu cine stie ce boli.

| Danysan a răspuns:

Cele mai mari sanse sunt in perioda respectiva. Atunci orice greseala se plateste trebuie sa fie atat el cat si ea foarte atenti.Mai bine nu o facea-ti.

| KMaddieK a răspuns:

Sun-o pe Mama Omida laughing, pe buneeee? cumpara-ti un test de unde sa stim noi, nu traim in p*** ta.

| lavinutsa a răspuns:

Ia pastile mai fata mai. ce ne tot stresezi pe noi cu iresponsabilitatea ta, uite asa sunt numai mame singure in tara asta.

| Evelyn89 a răspuns:

Nu mai bine te duci tu repede la o farmacie non-stop si iti iei pastila de a 2-a zi? si scapi de griji si data viitoare sa fi mai atenta happy