| mankovskis a întrebat:

Am cea mai groaznica viata.Totul a inceput acum 2 ani(de Revelion)cand eram la o colega acasa, impreuna cu inca 10-15 persoane.Acolo era si el,baiatul pe care il iubeam(el nu stia asta).Era cu mine in scoala de un dar n-am avut niciodata curajul sa-i spun asta pentru ca el e un baiat cu bani multi, frumos si cu o familie unita.Iar eu nu am prea multi bani si nici nu eram vreo frumusete.Niciodata nu i-am spus ce simt...In seara aia era putin ametit si dintr-o intamplare am ajuns sa ma culc cu el, in gradina acelei fete.A doua zi nu m-a cautat si nici la scoala.Mereu se comporta cu mine ca inainte..Parca a sters totul cu buretele.N-a mai amintit niciodata ce s-a intamplat atunci.Pentru mine e mult mai greu, ma gandesc mereu la el si simt un gl in stomac cand il vad prin liceu.Chiar il iubesccryingCe ar trebui sa fac? El mai mult ca sigur nici nu s-a mai gandit vreodata la mine din acea seara.

7 răspunsuri:
| Freya1 a răspuns:

Dragostea asta te face sa iti pierzi capul.
Esti constienta ca daca nu te culcai cu el incercai sa fi si tu mai misterioasa sa incerci sa il atragi catre tine sa il cunosti etc poate acum macar erati prieteni.Asa a profitat de tine si te priveste ca atare ssi poate intr-un fel e ok si de bun simt ca te putea vorbi si la toata scoala.Mai bine nu il mai zgandari poate nu crede ca esti pentru el sau si lui ii este putin rusine de ce s-a intamplat

| munteanuionvictor a răspuns (pentru Freya1):

Are dreptate natalia2014.

| sofisis a răspuns:

Ai fost o tipa la o petrecere si nimic mai mult. Daca in 2 ani de zile nu s-a intamplat nimic, nu ti-e clar ca nu se va intampla nimic?
Crezi ca il va lovi vreun traznet si va avea subit vreo revelatie in ceea ce te priveste?
Nu!
Uita-l!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

"Am cea mai groaznica viata"Nici pe departe.Cat despre tipul ala, e clar ca te-a folosit si probabil nu stie nici cum te cheama. Uita-l.

| NRazvan a răspuns:

Nu esti indragostita de el... esti indragostita de ce are el si nu ai tu, atat. Faptul ca v.ati pus.o de revelion pentru el nu inseamna nimic, nu esti nici prima nici ultima care ajunge sub el la o petrecere.

| mankovskis explică (pentru NRazvan):

Nu,chiar daca n ar avea nici un leu tot as simti ce simt acum.

| OanaBau a răspuns:

Din punctul meu de vedere ar fi ok dacă l-ai evita... având în vedere că ați avut o relație intimă şi el nu te-a căutat, ar fi mult mai ok să te prefaci şi tu că nimic nu s-a întâmplat deoarece nu vrei să pari "obsedată". Dacă e un băiat timid, ar fi drăguț dacă ți-ai face curaj să îl chemi în parc şi să lămuriți totul (doar dacă e timid).