| BlackChocolate302 a întrebat:

Am citit cateva articole despre sex in care precizau faptul ca acesta este bun pentru sanatate, intarzie ridurile si te face mai frumoasa. Este adevarat?

Răspuns Câştigător
| HaHaGirl a răspuns:

Da asa e, ti-o zic din experienta bine am abia 19 aproape 20 de ani dar pentru mine sexul e un mod de a ma relaxa, te simti bine, iubita si la urma si satisfacuta si asa e bine eu zic asta pentru ca sunt foarte multumita de mine acu' nu stiu daca am un ten perfect doar pentru foolosesc o mie de feluri de cosmetice pentru ingriire dar daca ai un job ca al meu(sunt model)cam trebuie sa arati mereu bine dar stiu asta de la bunicalaughingsexul te intinereste

5 răspunsuri:
| Alcyon a răspuns:

Nu am mai auzit asa ceva. Astea-s niste povesti.

| Zabbyel a răspuns:

Frumusete
un scurt moment da te face mai frumoasa / frumos (doar ai impresia aia pe fata care iti da acea frumusete)
dar din cate am vazut eu in special la fete care fac sex de tinere( 13-15) pe la 19-22 ajung foarte urate
Sanatate
la riduri nu am auzit(observat) vazut nimic
La sanatate oarecum ajuta devi mai bolnav de sex decat ar trebui laughing ma explic?

Răspuns utilizator avertizat
| SpitalulDeGlumeti a răspuns:

Scurt si la obiect, elmini energia negativa, este adevarat

| Barbiiiedoll a răspuns:

Nu e adevarat
.e la sex doar iti cresc sanii
altceva mai mult..nu happy
funda?batting eyelashes