| anonim_4396 a întrebat:

Am citit de Ecaterinca Andronescu ce vrea sa faca in scoli, nu vi se pare ca are idei comuniste? atita timp cit o facem si este bine sa o facem protejat nu cred ca deranjam pe doamna Caterinca, sa i-o fi ciuda?

Răspuns Câştigător
| Cryssy a răspuns:

Nu stiu. mi-as dori sa fie o gluma...pentru ca nu au dreptul sa se bage in viata noastra.

7 răspunsuri:
| psiholoaga a răspuns:

Te rooooog. Imi vine sa ma dau cu capul de pereticrying Era o G. L. U. M. A. Unde ai citit? Nu cumva pe un site de glume si pamflete?

| cioko19 a răspuns:

Eu am inteles ca postarea aceea pe siteuri era o gluma.happy
ma insel cumva?

| JustMeFlory a răspuns:

SI eu cred ca a fost o gluma! Ei in loc sa ne dea alocatii mai mari ne baga ginecologi in scoli? hai sa fim seriosi! Ce ii intereseaza pe ei ce fac in timpul meu liber? Ca doar nu o fac in scoala! Aberatii!

| Andreea_7493 a răspuns:

Sa fim seriosi...straight face voi chiar credeti orice zvon? straight face era o gluuuma, sinceeer...pai iti imaginezi ce ar fi daca nu ar fi o gluma? laughing

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu nu-i este ciuda doar ca vrea ca tineretul sa mai aprecieze ceva in lumea asta plina de pacat...de ce nu mai apreciati primii fiori de dragoste? Pentru ca ati inceput cu stangul...ati confundat dragostea cu sexul...si vrea sa fiti ceva mai sensibili, mai feriti de boli si stresul pe care singuri vi le provocati...

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetelor nu disperati, nu va dati cu capul de pereti... fara sa fiu rautacioasa: va raman si alte variante de a cucerii si pastra baietii langa voi. Acum depinde de voi ce ati inteles. Cris

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

As vrea mult sa fie o gluma.straight face Chiar daca stiu ca nu ma exmatriculeaza, dar totusi e prea personal. straight face Sa se faca asta in scoala. Si daca nu vrei ce? Iti taie capul?:-s. E alegerea noastra!