| camus999 a întrebat:

Am cunoscut o fata cand eram mai mic, eram cei mai buni prietenii si dupa un timp ei a inceput sa-i placa de mine, mi-a spus, ok, eu atuci imi placea de o alta fata si asa ca am ramas usor indiferent dupa ce mi-a spus ea ca ma place.
treburile au ramas tot asa intre noi, insa se intampla ceva destul de grav ea statea la bunicul sau si el facuse cancer si murise ):
ea trebuia sa se duca in Germania la maicasa ): eram trist, nu puteam sa-mi imaginez ca o voi pierde si petrecuram ultima zii impreuna, in ziua aceea am avut sentiment ciudat ma uitam numai la ochii ei, parca voiam sa o sarut, era un sentiment destul de ciudat
ea a plecat eu am ramas in Romania. n-am mai pastrat legatura cam 3 ani si intr-o zii eram pe facebook si i-am gasit profilul de fb i-am cerut prietenia, a acceptat-o, si am inceput sa vorbim din nou ...si asa trecura 7 luni iar ieri am vorbit cu ea pe skype ea era impreuna cu 2 prietene iar eu cu un prieten.
am vb cam 2 ore jumate, dupa care am plecat. impreuna cu acel prieten prin oras, seara m-am intors si ea era on pe fb
si am inceput o conversatie... si ea a inceput sa ma tachineze
daca imi place de ea... n-am rezistat si i-am spus tot ce simteam... ea mi-a scumpule, dupa aia mi-a spus ca sunt obsedat si ca ei ii plac obsedatii dar nu a spus nimic ca m-ar place.
in august va veni aici in orasul in care locuiesc, va sta cam 2 saptamanii
ce credeti ca ar trebui sa fac? credeti ca este o pierdere de timp sa ma gandesc la ea?

Răspuns Câştigător
| grab a răspuns:

Daca sta numai 2 saptamani roag-o sa nu includa si un ciclu in asta.
Voi aveti niste restante si trebuie sa le rezolvati, parerea mea e ca sanse ai si trebuie sa tratezi problema dintr-o postura superioara si asa nu ai nimic de pierdut, nu e ca si cum risti bani sau statut social.

O iei incet-incet asa si o aduci in terenu tau dupa care iti incepi "jocul" atractiei.
No matter what nu renunti la atitudinea de barbat cu *** mare, u know what I mean, le plac baietii rai nimeni nu stie de ce aparent happy

| camus999 explică (pentru grab):

Multumesc de raspuns! happy

| grab a răspuns (pentru camus999):

Sa traiesti!
Daca nu esti pregatit de sex, nu o fa, nu e rusine!
Valabil si pentru ea!
Succes!

| camus999 explică (pentru grab):

Ok... mai am si o mica problema, ea nu mai este virgina... si daca cumva reusesc sa stau cu ea si ea vrea sa nu o fac?! am doar 14 ani peste 2 luni fac 15

9 răspunsuri:
| Ea12345 a răspuns:

Relatiile la distanta la varsta ta sunt imposibile. deci clar nu.

| Matt24 a răspuns:

Relatiile la distanta pot functiona daca sunteti devotati unul altuia.Profita de acele 2 saptamani si vezi cum va simtiti impreuna.

| grab a răspuns:

Faci ce vrea ea!

Sau macar asa ii zici in prima faza, facem ce vrei tu ca sa ne simtim bine ca doar tu esti "musafir".
Oricum, daca esti baiat inteligent si ii faci atmosfera necesara, o deconectezi un pic, nu are cum sa nu te satisfaca si ea la schimb.

| elComandantee a răspuns:

N-ai cum să ai o relaţie cu ea. Ar trebui să înţelegi asta. Relaţiile la distanţă nu există.

| Christiné_Nico_1994 a răspuns:

Cati 12 ani ai!?
De ce nu i-ai spus ce simt de prima oara!?
Acum n-ar avea nici un rost, nu ar merge o astfel de relatie.
Data viitoare incearca sa fii mai direct, o sa ai de castigat!