| anonim_4396 a întrebat:

Am cunoscut o tipa de 18 ani, si dupa doua saptamani m-am culcat cu ea, dupa ce am insistat eu, si a, acceptat si cand am facut-o nu am reusit sa fac o penetrare cu penisul si am incercat cu degetele si am scos cele doua degete pline de sange, prima noapte am facut doua numere, si a doua zi am facut un numar, si am observat a doua zi, ca am o mica pata de sange pe pantaloni de la ea, o penetrare totala am reusit a treia oara, sa fi fost la menstruatie si sa nu fi fost virgina? cu toate ca nu avea tampon, nu stiu ce sa cred ca a fost in scurt timp dupa doua saptamani.

Răspuns Câştigător
| stresu a răspuns:

Macar v-ati protejat? ca eu cred ca esti fericitul posesor al unei dezvirginari. Din reactiile ei nu iti dadeai seama daca e sau nu? Ca banuiesc ca o virgina se comporta putin altfel.
Vorbeste cu ea. eventual sa ia o pastila de a doua zi daca nu a fost protectie. Si daca mai aveti treaba unul cu altul, atunci afla exact ce era cu ea, daca era virgina atunci macar acum sa o iei mai usor si sa o inveti su senzatile si ce ar trebui sa se intample. Altfel are sanse mari sa aiba o viata sexuala satisfacatoare tarziu dupa episodul asta.
Intreab-o pe ea, nu pe noi ce s-a intamplat. Oricum putin probabil ca o fata sa stea la menstruatie fara nimic.

8 răspunsuri:
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Era virgina si ai dezvirginat-o la inceput doar partial si apoi himenul tot s-a mai rupt cate putin.

PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Pai dupa ce ai "convins-o" in numai 2 saptamani, ti-a fost jena sa o intrebi daca era dupa ciclu sau ai fost tu prea scormonitor?! Macar i-a placut? - i-ai gasit macar punctul G?! Sper ca nu virginitatea ei te-a interesat!

| TąNyą a răspuns:

...Era virgină.

FantaSZy.

| foxi a răspuns:

Dupa ce spui.ar fi fost virgina... daca nu ai putut sa o penetrezi cu penisul ci doar cu degetul! ce importanta mai are? da-i inainte!

| nuta a răspuns:

Doamne
tu sigur nu esti un baiat normal
nu meriti o fata langa tine
am mai citit din postarile tale
normal ca era virgina
faci tot ce se poate face in materie de sex si nu iti dai seama ca acea fata a fost virgina?

| Rihanna a răspuns:

Nu cred ca era pe stop.era virgina supa parerea mea.de ce n'o intrebi?

| Andrusk_3090 a răspuns:

Daca nu ai reusit sa o penetrezi din prima inseamna ca era virgina.nu ai observat la ea o stare de disconfort? cel mai bine zic sa vb ca ea si asa o sa afli.

| MissG a răspuns:

Era virgina tongue