| fredon a întrebat:

Buna TPU.am facut petting cu prietenu meu. si. a bagat degetele in vaginul meu si cand le. a scos ereau pline de sange e a doua oara ce se intampla?

5 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
A avut loc deflorarea!
Pa, pa.

| raspunz a răspuns:

Ori erai în perioada menstruației, ori ți-a rupt himenul, ori dacă nu erai virgină poate ai o infecție genitală și sângerează mucoasa la atingere. Spune-i când te stimulează manual să nu mai penetreze vaginul, mare lucru nu vei simți în afară de durere. Clitorisul e mai sensibil și e mult mai plăcut să te maseze acolo.

| oanard174 a răspuns:

Nimic.ce sa se mai intample?

| alexshobyx a răspuns:

E ciudat... eu am ajuns aici dupa ce amcautat pe google : "ce sa mai caut pe goagle" ...ciudat straight face

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

A trebuit sa caut pe nea goagal sa aflu ce-i ala petting. sunt atat de batran... pe vremea mea ii spuneam bulaneala...